Wanapix Poland

Opinie (375) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (587)

Ważny od: 25 mar 2022
Wanapix Poland spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Bardzo intuicyjny konfigurator produktu za nadrukiem, jakość produktu zadowalająca, jedynie zaskoczyła mnie informacja po zakupie, że nie przyjdzie z Polski i trochę musiałem poczekać na przesyłkę.

24 lut 2024
Moja opinia wynika wyłącznie z dostawy realizowanej przez firmę GLS. Zakup był prezentem urodzinowym i zależało mi na terminowej dostawie. Paczka wyjechała z magazynu docelowego do miejsca odbioru w piątek rano i taka informacja pojawiła się w systemie śledzenia paczek. Niestety do końca dnia nie dotarła a w systemie pojawiła się informacja że zostanie doręczona w nowym terminie uzgodnionym z odbiorcą, co było nieprawdą. Nikt do mnie nie zadzwonił, nie było żadnego uzgodnienia. W sobotę na infolinii GLS otrzymałem informację że kurier musiał wcześniej zakończyć trasę i nie doręczył wszystkich paczek. Na pytanie dlaczego nie zostałem poinformowany od razu dostałem odpowiedź że nie są w stanie do wszystkich zadzwonić. Na pytania dlaczego oszukują że uzgodnili ze mną nowy termin nie uzyskałem odpowiedzi. Niestety firma GLS nie dostarcza przesyłek w soboty, co robią już inne firmy kurierskie. Chciałem sam pojechać do magazynu GLS w Strykowie i odebrać przesyłkę ale nie było takiej możliwości. Potrzebowałem zakupionego towaru na sobotę a odebrałem go dopiero w sobotę z winy firmy GLS, która potraktowała mnie bardzo nieładnie.

Opinie nt. sklepu Wanapix Poland

Produkt zgodny z opisem. Niestety paczka szła z Hiszpanii, o czym nie było wcześniej wiadomo.
Zamówienie zrealizowane bez problemów. Jakość bardzo dobra. Trochę długi czas realizacji.
23 kwi 2024
Dobre wykonanie. Splenilo oczekiwania na prezent. Polecam na oryginalny prezent.
21 kwi 2024
31 mar 2024
Zamówiony zegarek ze zdjęciem wykonany ładnie i realistycznie, jeden minus to kolor znaków na tarczy który zlewa się ze zdjęciem i słabo widać godzinę
Bardzo długi czas oczekiwania, brak możliwości kontaktu z firmą. Ładny breloczek, dobre wykonanie, choć nie warte swojej ceny.
16 mar 2024
Błędna informacja o czasie dostawy
16 mar 2024
31 sty 2024

Jestem zadowolona z zakupu ALE

Jestem zadowolona z zakupu. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni z prezentu. Zdjęcia są wyraźnie wydrukowane n kartach. Jedyny minus jaki się pojawił to brak jednego okienka na kartę ze zdjęciem. Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Jest możliwość to jakoś naprawić?
10 sty 2024
3 paź 2023

Godne polecenia

Świetna robota.Polecam

Świetna robota .Zdjęcia wyszły wspaniale .Jedynie do czego mogę się przyczepić to taki mały szczegół mianowicie chodzi o podstawkę Z jednej strony było za małe wycięcie żeby wstawić zdjęcie.Ale poradziliśmy sobie .I teraz jest świetną pamiątką .Bardzo polecam
9 lip 2023
Podkładka jest super ale kanty wyglądają jakby chciały się rozpruć zobaczę jak będzie wyglądało później i do tego mam problem bo niewiem jak mogę ją wyprac
21 maj 2023
Koc jest niesamowity. Wysoka jakość zdjęć, piękne kolory. Ale złe pakowanie. Pakowanie było rozdarte i koc po prostu wyglądał na zewnątrz.
9 wrz 2023

Ładna doniczka

Szkoda, że nie ma żadnej podstawki, ponieważ doniczka ma dziurę na dole. Poza tym ładnie wykonana.
Ciekawie zrobiony długopis, ale jakość nie powala. Spodziewałam się trochę czegoś innego.

personalizacja i jakość

możliwość spersonalizowania własnego zamówienia od zera i dobra jakość produktu
27 cze 2023
Czas oczekiwania na przesyłkę od złożenia zamówienia był trochę za długi.

Mały prezent niezbyt warty aż takiej ceny

Szybki czas dostawy ale jednak myślałem że za taką cenę będzie to większe