4ride.pl- Logo - Opinie

4ride.pl

Opinie (945) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1005)

Ważny od: 28 wrz 2015
4ride.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Korzystałem z oferty różnych sklepów, ale dopiero w 4ride spotkałem się z fajnym podejściem do klienta. Doradzono mi jaki rozmiar mam kupić, zasugerowano żeby wziąć kilka wariantów kolorystycznych, aby osobiście zweryfikować co mi się najbardziej podoba. Zwrot bez żadnych kartek czy innych formalności, zwrot za darmo, nie jak w innych sklepach, w których odejmują za dostawę. Polecam, jak zakupy motocyklowe to tylko tutaj

24 lut 2024
Informacja o braku fv pomimo zaznaczenia i wypisania danych. Info telefoniczne że się nie da. Jak poinformowałem że nie odbiorę towarów po 10 min fv na mailu. Czyli jednak się dało tylko był brak chęci...

Opinie nt. sklepu 4ride.pl

Fachowe doradztwo z zakresu części, w 5minut dobrane zaciski i tarcze hamulcowe pod mój włoski wymysł motoryzacyjny, co się nie zdarza często. Nawet jak czegoś nie było na stronie, konsultant zadzwonił gdzie trzeba i załatwi. Moje pierwsze zakupy, a na pewno nie ostatnie, fajny sklep
Jeden z nielicznych sklepów gdzie można wymienić kilka wiadomości mejlowych w kilka minut, czy to mowa o kasku za 3000zł czy kominiarce za 40zł. Naprawdę fajny kontakt. W innych sklepach zazwyczaj czekałem na wiadomość kilka godzin, a czasem nawet 2 dni.
Polecam wszystkim. Dopiero co zdałem prawo jazdy i potrzebowałem w zasadzie kompletu ubrań. Podpytano mnie na jakim motocyklu będę jeździł, aby dostosować odpowiednie ubrania. Polecam wszystkim niedoświadczonym kierowcom, lwg!

Dostawa w 24h to nie ściema!

Sceptycznie podszedłem do informacji o wysyłce kolejnego dnia, specjalnie poczekałem do wieczora z zamówieniem... Ku mojemu zdziwieniu towar był w paczkomacie kolejnego dnia przed 12:00
Wybrałem inny rozmiar niż chciałem, sklep nie robił problemów, mimo, że towar już został wysłany. Wymiana zrealizowana ekspresowo i bez stresów. super podejście do klienta
Super sklep, uszkodziłem piny w kasku Shoei, załatwili mi za darmo. Szanuję za takie podejście, nie spodziewałem się, że w tych czasach mnie coś takiego spotka.

Poelcam sklep 4ride

Polecam sklep 4ride, fajne promocje, szybka wysyłka, kontakt email bezbłędny, chyba jeden z niewielu sklepów, który odpisuje na wiadomości w kilka minut.
Trafiłem na stronę internetową, obsługa zachęciła do odwiedzin salonu, dzisiaj jestem stałym klientem salonu w Krakowie, pozdro dla Sebastiana!
Konkurencyjne ceny, doradztwo w zakresie doboru ubrań bez porównania do konkurencji z która miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać...
potrzebowałem slidery i parę innych rzeczy przed weekendem, zamówione w środę wieczorem, w czwartek rano już paczkomacie. Polecam
Mój nowy komplet Rebelhorn dostarczony w 1 dzień od momentu złożenia zamówienia. Towar przyszedł szybciej niż ponaglenie z zusu
Mega kontakt, dostawa w jeden dzień, mimo, że zamówienie złożone wieczorem. Super sklep, pozdrawiam całą ekipę!
Rozmiar kurtki nie do końca mi pasował ale z wymianą nie było najmniejszego problemu, jestem bardzo zadowolony
Obsługa pomogła rozwiać wszelkie wątpliwości, zamówienie dotarło błyskawicznie, jak dla mnie bomba
Polecam sklep 4ride, kolejne zamówienie zrealizowane, wszystko w jak najlepszym porządku
Od lat kupuje tylko w 4ride, jestem zadowolony z podejścia do klienta i doradztwa
7 kwi 2024
Bardzo szybka wysyłka. Bardzo sprawnie działa procedura zwrotu. Polecam!

Najlepszy sklep na Śląsku

Wysoka jakość obsługi, atrakcyjne ceny, kompetentni i pomocni pracownicy
fajny kontakt z biurem obsługi, duży wybór, techniczna wiedza TOP