4ride.pl- Logo - Opinie

4ride.pl

Opinie (1572) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1632)

Ważny od: 28 wrz 2015
4ride.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Fachowe doradztwo z zakresu części, w 5minut dobrane zaciski i tarcze hamulcowe pod mój włoski wymysł motoryzacyjny, co się nie zdarza często. Nawet jak czegoś nie było na stronie, konsultant zadzwonił gdzie trzeba i załatwi. Moje pierwsze zakupy, a na pewno nie ostatnie, fajny sklep

24 lut 2024
Informacja o braku fv pomimo zaznaczenia i wypisania danych. Info telefoniczne że się nie da. Jak poinformowałem że nie odbiorę towarów po 10 min fv na mailu. Czyli jednak się dało tylko był brak chęci...

Opinie nt. sklepu 4ride.pl

Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę. W chwili pisania opinii, mija 5 dzien od zakupu , a przesyłki brak.
Odpowiedź ze sklepu 4ride.pl
Dzień dobry, Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Towar nie został zabrany przez kuriera, co poskutkowało opóźnieniem. Spodnie czekają już na odbiór w paczkomacie. Przepraszamy raz jeszcze. Zespół 4ride
14 kwi 2024
Do dzis nie otrzymalem towaru !!!!
Odpowiedź ze sklepu 4ride.pl
Przepraszamy za opóźnienie w dostawie Twojego zamówienia. Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów otrzymywanie towarów na czas i bardzo nam przykro, że w tym przypadku nie spełniliśmy oczekiwań. Pracujemy nad usprawnieniem naszych procesów logistycznych, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Zespół 4ride
niekompletne zamówienie
2 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu 4ride.pl
Dzień dobry Pani Agnieszko. Widzę, że Pani zamówienie złożone 22.11.2023 już kolejnego dnia zostało przez Panią odebrane. Bardzo proszę informację co poszło nie tak, jeżeli chodzi o realizację Pani zamówienia, że postanowiła Pani ocenić nas na 1 gwiazdkę. Zależy nam na Pani zadowoleniu, najmocniej proszę o informację zwrotną. Pozdrawiam, Robert, Zespół 4ride