posterpolytechnic.com

Opinie (187) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (871)

Ważny od: 6 lip 2021
posterpolytechnic.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 kwi 2023
Plakat (wymiary 50 cm x 70 cm) dotarł do mnie bardzo dobrze zapakowany. Zawinięty w dodatkową kartkę, schowany w tubie oraz zapakowany w karton, wow! Bardzo duży plus za bezpieczny transport. Karton, na którym nadrukowany jest plakat jest gruby, grafika bardzo ładna, a kolory żywe. Dodatkowym atutem zakupu była promocja, na którą udało mi się załapać. Cena dość wysoka, ale transport i jakość produktu rekompensują tę cenę. Jedyne, co mogę zrobić, to polecić innym :)

31 sie 2023
Nie otrzymałam przesylki

Opinie nt. sklepu posterpolytechnic.com

Sklep godny polecenia . Plakaty piękne . Na żywo wyglądają jeszcze piękniej. Przesyłka ekspresowa . Mimo że czas oczekiwania był dłuższy przesyłkę otrzymałam znacznie szybciej . Spakowana bardzo dobrze bez możliwości uszkodzeń . Na pewno skorzystam ponownie z ofert sklepu ❤️
Odpowiedź ze sklepu posterpolytechnic.com
Dziękujemy bardzo za te słowa. Staramy się aby nasi Klienci byli zadowoleni i chcieli powracać po nasze plakaty jak najczęściej:)
Plakaty są piękne, ramki doskonałe. Przy wysyłce nastąpiła drobna pomyłka, ale szybko zostało to naprawione. Polecam firme i ich wytwory.
Odpowiedź ze sklepu posterpolytechnic.com
Dziękujemy pięknie za miłe słowa i polecamy się na przyszłość:)
Profesjonalna i bardzo sympatyczna obsługa. Świetny kontakt. Szybka realizacja. Dobre zabezpieczenie wysyłki. Plakat piękny.
Odpowiedź ze sklepu posterpolytechnic.com
Bardzo dziękujemy za tę przemiłą opinię. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Państwa oczekiwaniom i wszystko poszło zgodnie z planem:) Zachęcamy ponownie. Pozdrawiamy!
Piękne plakaty!!! Szybka wysyłka, super kontakt!!!!
Blyskawiczna wysylka, przepiekne wykonanie !

Plokaty pięknie wykonane

Jest dobrze
10 mar 2024
3 mar 2024
3 mar 2024
14 lut 2024
Plakat bardzo piękny i zgodny z opisem. Kolory dodają ciepła wnętrzu. Pięknie wygląda na ścianie i pięknie się prezentuje. Bardzo polecam bo warto.
Plakat Truskawki starannie wykonany. Ramka bardzo ładna. Zamówienie zapakowane właściwie do transportu. Bez zastrzeżeń.