euromagnesy.com- Logo - Opinie

euromagnesy.com

Opinie (205) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (557)

Ważny od: 27 maj 2022
euromagnesy.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jesteście niezawodni w obsłudze klienta. Szybko,sprawnie z pełną informacja na temat przebiegu każdej transakcji. Towar jak zawsze na najwyższym poziomie spełniający oczekiwania klienta. Życzę sukcesów w działalności Waszej firmy.

4 lis 2023
Odrazu po otworzeniu zamówienia i rozłączeniu dwóch magnesów połamały się na pół

Opinie nt. sklepu euromagnesy.com

7 sty 2024
Szeroki wybór asortymentu, szybkość.
6 sty 2024

Warto

Super obsługa i czas realizacji.
obsługa zamówienia super
30 wrz 2023
jestem bardzo zadowolona z szybkiej dostawy. Pozdrawiam wszystkich kompletujących moje zamówienie. to nie będą moje jedyne zakupy. Jadwiga Caban.
24 paź 2023
Pani Jadwigo bardzo dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo miło, że jest Pani zadowolona z naszej szybkiej dostawy. Cieszymy się, że nie będą to Pani ostanie zakupy. Pozdrowienia od całego zespołu kompletującego, Euro Magnesy!
AC
Alina C.
Szydłowiec
16 lip 2023
w rozmowie telefonicznej otrzymałam szczegółową instrukcję jak zamówić, zamówienie zrealizowano bardzo szybko, następnego dnia; dziękuję
16 sie 2023
Cieszymy się, że kontakt z naszą obsługą telefoniczną oraz realizacja zamówienia była tak pozytywna! Nasz zespół zawsze stara się zapewnić jak najlepsze wsparcie i dostarczać magnesy zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dziękujemy za wybór naszych magnesów i za bardzo miłe słowa! Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy.
6 sie 2023

propozycja

Moglibyście zaoferować (szczególnie firmom) zestawy po jednym magnesie z Waszej oferty - bez tych najdroższych. Oczywiście odpłatnie.
16 sie 2023
Dziękujemy za sugestię dotyczącą oferty. Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy.
2 cze 2023

pog

znalazłem idealne wymiary magnesów których był brak na innych stronach oraz przyszły bardzo szybko pog would order again pog
17 sie 2023
Bardzo cieszymy się, że znalazłeś idealne wymiary magnesów. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Jeśli będziesz potrzebować więcej magnesów w przyszłości lub będziesz miał inne zamówienie, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy.
11 maj 2023

10/10

Jak zawsze magnesy zostały szybko wysłane, bardzo dobrze zapakowane dzięki czemu nie kruszą się podczas przewozu. Działają tak jak powinny.
17 sie 2023
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się że jest Pani zadowolona z naszej obsługi. Dbamy o to, aby nasze produkty były szybko i bezpiecznie dostarczone do naszych klientów. Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy.
ŁM
3 lis 2023
Realizacja zamówienia bardzo szybko (w sumie 1,5 dnia). Faktura była tak jak prosiłem. Magnesy poprawnie zapakowane.
24 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! To świetnie słyszeć, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane. Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy!
2 paź 2023
Błyskawiczna realizacja zamówienia, bardzo profesjonalne przygotowanie (opakowanie) przesyłki.
24 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Bardzo cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej błyskawicznej realizacji zamówienia i profesjonalnego przygotowania przesyłki. Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy.
20 maj 2023
Przeprowadzenie zakupow było proste, i była preferowana przezemnie forma dostawy.
17 sie 2023
Cieszymy się, że proces zakupowy był dla Ciebie prosty i że mogłeś wybrać preferowaną formę dostawy. Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiam, zespół Euro Magnesy.
Szybka realizacja zamówienia zgodnie z prośbą. Towar zgodny z opisem. Polecam!
24 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwanie odnośnie szybkiej realizacji magnesów. Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy!
9 paź 2023

Szczerze polecam, towar zgodny z ofertą, zamówienie zrealizowane błyskawicznie
24 paź 2023
Dziękujemy za pozytywna opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z towaru, który został dostarczony błyskawicznie. Twoja pozytywna opinia pokazuje, jak ważna jest szybka realizacja oraz produkt zgodny z opisem. Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy.
24 wrz 2023
Bardzo szybka, sprawna dostawa. Pomocna informacja telefoniczna o produkcie.
21 maj 2023
Wszystko jak w Szwajcarskim zegarku. Często zamawiam i zawsze na czas.
17 sie 2023
Dziękujemy za stałe zaufanie! Jeśli będziesz potrzebował pomocy przy kolejnym zamówieniach, zawsze jesteśmy tu, aby ci służyć wsparciem. Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy.
MM
8 sie 2023
Zamówienie szybko zrealizowane, zgodnie ze specyfikacją. Polecam.
16 sie 2023
Bardzo dziękujemy za udzielenie opinii! Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Jeśli będziesz potrzebował naszych usług w przyszłości lub będziesz miał dodatkowe pytania, jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiamy, zespół Euro Magnesy.