Rowerek.pl- Logo - Opinie

Rowerek.pl

Opinie (375) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1288)

Ważny od: 29 paź 2021
Rowerek.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Bardzo dobre markowe produkty rowerowe w wyjątkowo okazyjnych cenach. Bardzo szybka realizacja i dokładne pakowanie. Miałam problem z montażem jednej części i bardzo profesjonalnie uzyskałam odpowiedz od Pana z infolinii. Dawno nie byłam tak zadowolona a zamówiłam około 15 części bo budowałem cały rower od podstaw. Ogromne wyrazy wdzięczności

1 wrz 2023
czas realizacji zamówienia 6 dni - to jest zbyt długi termin realizacji ( 2-3 dni to dobry czas realizacji ) . Podpórka jest bardzo solidna ale nadaje się tylko do rowerów elektrycznych z z przerzutką w piaście koła , przy rowerze z przerzutką zewnętrzna SHIMANO po złożeniu obciera o łańcuch i niestety się nie nadaje z powodu zbyt krótkiego wspornika mocującego do roweru

Opinie nt. sklepu Rowerek.pl

1 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu Rowerek.pl
21 wrz 2023
Panie Ireneuszu, dziękuję za podzielenie się wrażeniami z zakupu. Pragnę wyjaśnić, że Pana zamówienie zostało zrealizowane w przeciągu 1 dnia roboczego, zgodnie z naszą deklaracją. Z tego co widzę, złożył Pan zamówienie w piątek 25.08.2023 o godzinie 18:15. Przesyłka była już gotowa do wysyłki w kolejnym dniu roboczym (poniedziałek) o godzinie 10:01 i w tym samym dniu została podjęta przez przewoźnika (Pocztę Polską), by ostatecznie w dniu 29.08.2023 r. trafić fizycznie do Pana (przesyłka o numerze). Tak więc wbrew temu co Pan napisał - zamówienie trafiło do Pana po dwóch dniach roboczych od złożenia zamówienia, a uwzględniając weekend - po 4 dniach kalendarzowych. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by przesyłki do naszych klientów były realizowane możliwie szybko i jest to dla nas priorytet. Mam jednak poczucie, że pomylił się Pan przy wystawianiu opinii i nie powinna być ona adresowana do nas. Szczegóły na temat drogi adresowane do Pana przesyłki znajdzie Pan na stronie internetowej przewoźnika pod adresem: https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=PX6377750960
23 sie 2023
Odpowiedź ze sklepu Rowerek.pl
21 wrz 2023
Dziękujemy za przesłaną opinię. Widzę, że całość wrażeń zakupowych ocenił Pan na 3 z 5 gwiazdek. Będziemy wdzięczni za podzielenie wrażeniami i szersze opisanie czego zabrakło po naszej stronie by otrzymać wyższe noty.
19 lip 2023
Realizacja i dostawa super. Niestety nowe koło musiałem centrować, ponieważ było krzywe.