Rowerek.pl- Logo - Opinie

Rowerek.pl

Opinie (379) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1280)

Ważny od: 29 paź 2021
Rowerek.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Bardzo dobre markowe produkty rowerowe w wyjątkowo okazyjnych cenach. Bardzo szybka realizacja i dokładne pakowanie. Miałam problem z montażem jednej części i bardzo profesjonalnie uzyskałam odpowiedz od Pana z infolinii. Dawno nie byłam tak zadowolona a zamówiłam około 15 części bo budowałem cały rower od podstaw. Ogromne wyrazy wdzięczności

1 maj 2023
do dziś nie otrzymałem zamówienia i odpowiedzi na pytanie o przesyłkę. a przesyłka miała trafić do mnie 26-04-23

Opinie nt. sklepu Rowerek.pl

18 lut 2024
Art zgodne z zamowieniem
4 maj 2023
Duży wybór, niedrogo. Wyszukiwanie produktów na stronie jest trudne. Wyszukiwarka jest przestarzała. Brak Inpostu w przesyłkach! Pozdrawiam.
21 wrz 2023
Panie Tomaszu, wyjaśniam, że od wielu lat cały czas w naszej ofercie dostępny jest wybór dostawy za pośrednictwem Paczkomatów InPost. Ta opcja nie jest dostępna w koszyku jedynie w sytuacji w której w zamówieniu znajdzie produkt, który ze względu na swoje rozmiary nie zmieści się do ich urządzeń.
22 lis 2023
Szybkość realizacji przesyłki , Co możecie zrobić poprawnie wysyłac przesyłke na adres który poprosiłem .
Odpowiedź ze sklepu Rowerek.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zamówienie zostało wysłane zgodnie z danymi podanymi przy zamówieniu, natomiast zgłoszona Pana dyspozycja względem zmiany adresu dostawy została przeczytana przez naszego pracownika już po nadaniu przesyłki. Dodam, że wiadomości obsługiwane są w kolejności ich wpłynięcia. Na tym etapie nie ma niestety możliwości zmiany adresu dostawy. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będzie Pan naszym zadowolonym klientem! Pozdrawiamy :)
MH
Marek H.
Płońsk
29 cze 2023

Marek Bikeeng

Czasem potrzebuję różnych "zabaweczek" do roweru, np. zwykłych szprych na koło 24" lub 26"- niezły wybór.
21 wrz 2023
Dziękuję za miłe słowa. Szprychy to nasz "konik". Stale pracujemy nad rozwojem tej grupy asortymentowej.
1 lip 2023
Kontakt ze sprzedającym super, troche długi czas oczekiwania na przesyłkę.
9 sie 2023
Czas dostawy i towar zgodny z zamówieniem.
21 lip 2023
Popracujcie nad kosztami transportu
21 wrz 2023
Panie Tadeuszu, dziękuję za przesłaną uwagę. Z tego co widzę wybrał Pan bardzo tani produkt (z naszą marżą na poziomie 2 zł) i najtańszą dostępną dla niego formę dostawy (za 6,70 zł). Nasza polityka cenowa zakłada, że pokazujemy możliwie niskie ceny produktów i realne koszty dostawy, które są dużo niższymi niż te, które oferuje Poczta Polska w ich standardowej ofercie. W zakresie kosztów przesyłki wyjaśniam, że składając większe zamówienie dostawa odbywa się na nasz koszt. Zwracam także uwagę na nasze stałe promocje, czyli rabaty ilościowe udzielne w przypadku zakupu większej ilości tego samego produktu, a także rabaty związane z zapisem do newslettera.
23 sie 2023
5 sie 2023