galeriawchmurach.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (767)

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

Wszystko zgodne z opisem Rewelacyjny kontakt Obrazy dostarczono bardzo szybko i super zabezpieczono Do przesyłki dodano kartkę i kopertę gdybym chciał podarować je w prezencie Polecam Wszystkim
Piękne obrazy
24 maj 2024
17 maj 2024
15 maj 2024
14 maj 2024
Zamówione obrazy dotarły błyskawicznie idealnie zapakowane. Po rozpakowaniu okazało się że prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Są piękne ! Jestem bardzo zadowolona z zakupu i niecierpliwie czekam na " wow!" gości !
14 maj 2024

Bardzo pozytywnie!

Obsługa, jakość produktów oraz czas realizacji bez zastrzeżeń, i na najwyższym poziomie. Chętnie wrócę, gorąco polecam!
6 maj 2024
Obrazy przepiękne. Zamówiłam tryptyk Seria Wodna. Piękne kolory, tematyka koi i uspakaja.
22 kwi 2024
Zamówione obrazy są piękne, dobrze opakowane i zabezpieczone, szybka dostawa,polecam!
23 kwi 2024
4 maj 2024
21 kwi 2024
19 kwi 2024
16 kwi 2024
16 kwi 2024
18 mar 2024

Obraz Tańczące żurawie

Doskonały wybór do pokoju/sypialni gdzie jest odpowiednio duża powierzchnia do ekspozycji obrazu. W naszym przypadku umiejscowiony nad sofą - skupia na sobie uwagę i dodaje klimatu.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
19 mar 2024
Cieszymy się, że Państwa wybór jest "trafiony w punkt". Dziękujemy za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
24 mar 2024
Szybkość realizacji zamówienia, wielka staranność zapakowania obrazów, aby nie uległy uszkodzeniu w trakcie przesyłki. Obrazy piękne , ładnie oprawione.