galeriawchmurach.pl- Logo - Opinie

galeriawchmurach.pl

Opinie (135) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (762)

Ważny od: 3 cze 2019
galeriawchmurach.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

14 maj 2024
Zamówione obrazy dotarły błyskawicznie idealnie zapakowane. Po rozpakowaniu okazało się że prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Są piękne ! Jestem bardzo zadowolona z zakupu i niecierpliwie czekam na " wow!" gości !
14 maj 2024

Bardzo pozytywnie!

Obsługa, jakość produktów oraz czas realizacji bez zastrzeżeń, i na najwyższym poziomie. Chętnie wrócę, gorąco polecam!
6 maj 2024
Obrazy przepiękne. Zamówiłam tryptyk Seria Wodna. Piękne kolory, tematyka koi i uspakaja.
4 maj 2024
8 kwi 2024
Ekspresowa dostawa. Bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem przesyłka. Piękna grafika.
22 kwi 2024
Zamówione obrazy są piękne, dobrze opakowane i zabezpieczone, szybka dostawa,polecam!
29 mar 2024
Obrazy świetnie się prezentują w moim salonie. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie.
9 kwi 2024
Zarówno obraz jak i realizacja zamówienia na najwyższym poziomie! Gorąco polecam.
1 kwi 2024

Bardzo szybka wysyłka, obrazy perfekcyjnie zapakowane, jakość warta ceny
23 kwi 2024
10 kwi 2024
AS
1 mar 2024

AFJ BIURO RACHUNKOWE

Znakomite piękne obrazy na ścianę, wysoka jakość, wspaniale rozświetliły przestrzeń w biurze. Dostawa ekspresowa, a obrazy odpowiednio zabezpieczone. Z pewnością będę polecać ten sklep!!
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
11 mar 2024
Dzień dobry, jak to miło usłyszeć takie słowa. Bardzo dziękujemy i naprawdę bardzo cieszymy się, że efekt jest wymierny. Nie Jesteśmy sklepem/Galerią z nastawieniem "sprzedać i zapomnieć", w naszym działaniu jest wiele radości i pasji, którą chcemy dzielić się z naszymi Klientami. Zależy nam na tym, by Klienci czuli autentyczną zmianę na plus w swoich wnętrzach. Pozdrawiamy.
18 mar 2024

Obraz Tańczące żurawie

Doskonały wybór do pokoju/sypialni gdzie jest odpowiednio duża powierzchnia do ekspozycji obrazu. W naszym przypadku umiejscowiony nad sofą - skupia na sobie uwagę i dodaje klimatu.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
19 mar 2024
Cieszymy się, że Państwa wybór jest "trafiony w punkt". Dziękujemy za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.