galeriawchmurach.pl

Opinie (119) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (733)

Ważny od: 3 cze 2019
galeriawchmurach.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

16 lut 2024
Prześliczny obraz, wspaniała i profesjonalna obsługa transakcji, dostawa obrazu świetnie zabezpieczonego plus mały ale przepiękny bonusik w postaci zakładek i do tego certyfikat autentyczności . Naprawdę miło dokonuje się w Galerii w Chmurach zakupów.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Ale to mile usłyszeć takie słowa :))) Dzisiaj często się słyszy, że ktoś komuś "zrobił dzień". Pan "zrobił nam dzień" za co dziękujemy i życzymy takich samych chwil radości jakie Pan przysporzył nam :) Pozdrawiamy
JK
Janusz K.
Białystok
31 sty 2024
Jakość wykonania bardzo dobra, przesyłka idealnie zapakowana, realizacja zamówienia doskonała.
1 lut 2024
Dziękujemy Panu za bardzo życzliwą opinię. Autorka wkłada ogrom precyzji w przygotowanie obrazów dla Państwa. My ze swojej strony nie chcemy obniżać poziomu :) i dokładamy wszelkich starań by obraz był bardzo dobrze zapakowany, sprawnie i bezpiecznie trafiał w Państwa ręce. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Pełen profesjonalizm, obrazy to dzieła sztuki. Polecam wszystkim!

Obrazy bardzo ładne, solidnie zapakowane na czas transportu.
8 lut 2024
Zadowoleni w 100%
9 lut 2024
Bardzo nam miło. Dziękujemy za podzielenie się dobrymi emocjami związanymi z zakupami w naszym sklepie / Galerii. Serdecznie pozdrawiamy i życzmy bardzo miłych chwil w otoczeniu obrazów.
szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy, to nasza domena ;) Choć oczywiście różnie w życiu bywa, nie wszystko zawsze zależy od nas. Jednak 95 % zamówionych obrazów trafia do Klientów błyskawicznie. Serdecznie pozdrawiamy
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdek. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Cieszymy się z bardzo pozytywnego odbioru obrazów. Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Cieszymy się z bardzo pozytywnego odbioru prac. Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie.
31 sty 2024
1 lut 2024
Dziękujemy za bardzo ocenę.
7 sty 2024

Obrazy ręcznie zdobione

Szybka realizacja zamówienia, obrazy absolutnie wyjątkowe. Przepiękne. Ramy bez zaczepów, to należy poprawić.
9 sty 2024
Dziękujemy za docenienie sprawnej realizacji oraz unikalności naszych obrazów. Staramy się, aby każdy obraz był nie tylko piękny, ale i wyjątkowy.
2 sty 2024
Obrazy piękne. Profesjonalnie wykonane. Po zakupie dwóch mam ochotę na więcej. Bardzo szybka dostawa 👍
9 sty 2024
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi uwagami. Cieszymy się, że nasze obrazy są dla Pana źródłem inspiracji i satysfakcji.
19 sty 2024
Towar otrzymałam zgodnie z info.Bardxo dobrze zabezpieczony do transportu.Szybko,sprawnie bez zarzutu
22 sty 2024
To nasz priorytet, by tak było. Jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się Pani doświadczeniami.
10 sty 2024
Zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane, obrazy dostarczone w sposób wykluczający uszkodzenia.
11 sty 2024
Jesteśmy zachwyceni, słysząc o Państwa pozytywnych doświadczeniach z szybką i bezpieczną dostawą obrazów. Zapewnienie bezpieczeństwa i terminowego doręczenia jest dla nas priorytetem. Dziękujemy za podzielenie się zadowoleniem z naszej obsługi.
27 sty 2024

Wszystko w jak najlepszym porządku a zabezpieczenie to ekstraklasa. Polecam wszystkim
29 sty 2024
Dziękujemy za poświęcony czas na wystawienie oceny i rekomendację naszej Galerii. Pozdrawiamy.
AB
ANNA B.
Jaroty
21 sty 2024
Dobry kontakt, profesjonalna obsluga, rzetelne informacje o przesyłce.
22 sty 2024
Dziękujemy bardzo za Pani cenną opinię. Serdecznie pozdrawiamy.
27 sty 2024
29 sty 2024
Dziękujemy za ocenę. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
26 sty 2024
29 sty 2024
Dziękujemy za ocenę i zapraszamy ponownie.
27 gru 2023

Pasuje idealnie

Obraz, który zamówiłem, idealnie pasuje do mojej aranżacji wnętrza. Jestem pod wrażeniem jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Dostawa była sprawnie zorganizowana, co tylko zwiększa moje zadowolenie!
9 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Szybka dostawa to dla nas priorytet.
27 gru 2023

prawdziwe dzieło sztuki

Zakupiony obraz to prawdziwe dzieło sztuki, które rozświetliło przestrzeń w biurze. Dostawa była ekspresowa, a obraz odpowiednio zabezpieczony. Z pewnością będę polecać ten sklep swoim znajomym!
9 sty 2024
Dziękujemy za tak przyjemną opinię i cieszymy się, że nasz obraz przyczynił się do podkreślenia charakteru wnętrz w Państwa biurze. Doceniamy również Państwa polecenia. Pozdrawiamy.