galeriawchmurach.pl

Opinie (130) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (755)

Ważny od: 3 cze 2019
galeriawchmurach.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

13 paź 2023
Obraz bardzo mi się podoba
21 lis 2023
Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że obraz przypadł Państwu do gustu. Cieszymy się, że twórczość Anny Borkowskiej i nasza praca przynoszą radość.
2 paź 2023
Dziękujemy i pozdrawiamy.
26 wrz 2023
Dziękujemy za najwyższą ocenę. Pozdrawiamy
18 wrz 2023

Profesjonalna

Profesjonalna, miła obsługa, godna polecenia, rzetelna informacja.
21 lis 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy
BS
Beata S.
Gdańsk
17 wrz 2023
Obrazy piękne, już wiszą na ścianie i cieszą oczy. Szybka i bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Kontakt z obsługą galerii bez zarzutu.
21 lis 2023
Dziękujemy, bardzo nam miło.
JS
17 sie 2023
To już kolejny zakup z Galerii, obrazy są piękne, polecam!!!
21 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za dodanie opinii i rekomendację. Miło nam, że Klienci upiększają swoje domy naszymi wyjątkowymi obrazami.
19 lip 2023
Świetna jakość i obsługa, dbałość o klienta.
21 lis 2023
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do podzielenia się opinią o produkcie. Serdecznie pozdrawiamy
2 maj 2023
Jestem bardzo wdzięczna Panu Bartkowi, który pomógł mi rozwiązać problem ze źle złożonym (przeze mnie) zamówieniem. Był niezwykle wyrozumiały i sympatyczny. Tak rzadko się to dzisiaj zdarza. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
14 cze 2023
Dziękujemy :) Za naszą obsługą Klientów i realizacją obrazów, nie stoją boty, wielkie call center i korporacja. Jesteśmy przede wszystkim dla naszych Klientów, rozumiemy potrzeby, ale też i błędy. Kto ich nie popełnia ??? Ten kto nic nie robi. Naszą nadrzędną myślą nie tylko w pracy z pięknymi obrazami Anny Borkowskiej, a w życiu na co dzień jest: traktuj innych ludzi jak sam chciałbyś być traktowany. Pozdrawiamy i zapraszamy do ponownych zakupów.
30 kwi 2023
14 cze 2023
Dziękujemy za poświęcony czas i wysoką ocenę. Zapraszamy ponownie do zakupów na naszej stronie. Pozdrawiamy