kupsoft.pl

Opinie (34) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (34)

Ważny od: 1 gru 2023
kupsoft.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu kupsoft.pl

Rewelacyjny sklep z legalnym oprogramowaniem! Szybka i łatwa nawigacja po stronie, szeroki wybór produktów oraz świetna obsługa klienta sprawiają, że zawsze chętnie do nich wracam. Gorąco polecam wszystkim poszukującym pewnych i legalnych rozwiązań oprogramowania!"
Fantastyczny sklep z licencjonowanym oprogramowaniem! Znalezienie wszystkiego, czego potrzebowałem, było szybkie i łatwe. Obsługa klienta była bardzo pomocna i przyjazna. Bardzo polecam ten sklep wszystkim, którzy szukają legalnego oprogramowania!
7 kwi 2024

Wszystko działa doskonale

Kupiłem program Office 2019 w tym sklepie. Zapłaciłem kartą i od razu dostałem klucz na swoją pocztę. Wszystko działa doskonale, dziękuję, polecam!
Wszystko w porządku
9 lut 2024
polecam
Super!
9 sty 2024
Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym internetowym sklepie z oprogramowaniem. Strona jest intuicyjna i łatwa w nawigacji, co ułatwia znalezienie potrzebnych produktów. Proces zakupowy jest szybki i bezproblemowy. Otrzymałem zakupione oprogramowanie natychmiast po dokonaniu płatności, co jest dla mnie ważne. Obsługa klienta również zasługuje na pochwałę - szybko i profesjonalnie odpowiadają na wszelkie pytania. Polecam ten sklep wszystkim poszukującym wysokiej jakości oprogramowania w konkurencyjnych cenach.

oryginał, cena przyjemna

Kupiłem pudełkową wersję systemu Windows. Długo szukałem oryginału w dobrej cenie, na Allegro same podróbki!!! Tutaj 100% oryginał (znam się na tym), cena przyjemna, obsługa profesjonalna. Dostarczyli, niestety, o jeden dzień dłużej, niż planowałem, ale to problem poczty; kurier powiedział, że to z powodu warunków pogodowych.
Świetny sklep internetowy z oprogramowaniem! Szybka obsługa, łatwe zakupy i konkurencyjne ceny. Polecam wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości oprogramowania.

100% oryginalne oprogramowanie

Rewelacyjny sklep internetowy z oprogramowaniem! Szybka obsługa, łatwe zakupy i konkurencyjne ceny. Otrzymałem 100% oryginalne oprogramowanie. Polecam!
9 sty 2024

Polecam!

Zakupy w tym sklepie z oprogramowaniem to czysta przyjemność. Łatwa nawigacja, szybki proces zamówienia i błyskawiczna dostawa. Polecam!
10 sty 2024
Wszystko w porządku, wszystko działa, polecam ten sklep.
Polecam! Kupiłem, wszystko działa!
10 sty 2024
polecam!

Polecam!

Kupiłem licencję dla siebie i swojej dziewczyny na tej stronie - wszystko świetnie. Licencje otrzymałem od razu po dokonaniu płatności, żadnych problemów. Doskonała obsługa!

Znalazłem tych gości na Allegro, teraz już zawsze będę ich klientem. Pomogli w bardzo trudnej sytuacji technicznej. 5 gw
Mam 100% zaufania do tego sklepu. Jakość towarów i usług, szybkość obsługi jest natychmiastowa.
polecam! Kupiłem licencję rok temu, wszystko działa, dziękuję!
7 gru 2023

4 gwiazdki.

Trochę spóźnione z dostawą i fakturą, ale raczej wina firmy transportowej. Zamówienie było duże i złożone. Dlatego 4 gwiazdki.