kupsoft.pl

Opinie (34) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (34)

Ważny od: 1 gru 2023
kupsoft.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu kupsoft.pl

Rewelacyjny sklep z legalnym oprogramowaniem! Szybka i łatwa nawigacja po stronie, szeroki wybór produktów oraz świetna obsługa klienta sprawiają, że zawsze chętnie do nich wracam. Gorąco polecam wszystkim poszukującym pewnych i legalnych rozwiązań oprogramowania!"
Fantastyczny sklep z licencjonowanym oprogramowaniem! Znalezienie wszystkiego, czego potrzebowałem, było szybkie i łatwe. Obsługa klienta była bardzo pomocna i przyjazna. Bardzo polecam ten sklep wszystkim, którzy szukają legalnego oprogramowania!
7 kwi 2024
Super!

Wszystko działa doskonale

Kupiłem program Office 2019 w tym sklepie. Zapłaciłem kartą i od razu dostałem klucz na swoją pocztę. Wszystko działa doskonale, dziękuję, polecam!
Wszystko w porządku
9 lut 2024
polecam

100% oryginalne oprogramowanie

Rewelacyjny sklep internetowy z oprogramowaniem! Szybka obsługa, łatwe zakupy i konkurencyjne ceny. Otrzymałem 100% oryginalne oprogramowanie. Polecam!

oryginał, cena przyjemna

Kupiłem pudełkową wersję systemu Windows. Długo szukałem oryginału w dobrej cenie, na Allegro same podróbki!!! Tutaj 100% oryginał (znam się na tym), cena przyjemna, obsługa profesjonalna. Dostarczyli, niestety, o jeden dzień dłużej, niż planowałem, ale to problem poczty; kurier powiedział, że to z powodu warunków pogodowych.
Świetny sklep internetowy z oprogramowaniem! Szybka obsługa, łatwe zakupy i konkurencyjne ceny. Polecam wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości oprogramowania.
Polecam! Kupiłem, wszystko działa!
10 sty 2024
polecam!
10 sty 2024
Wszystko w porządku, wszystko działa, polecam ten sklep.
9 sty 2024

Polecam!

Zakupy w tym sklepie z oprogramowaniem to czysta przyjemność. Łatwa nawigacja, szybki proces zamówienia i błyskawiczna dostawa. Polecam!
9 sty 2024
Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym internetowym sklepie z oprogramowaniem. Strona jest intuicyjna i łatwa w nawigacji, co ułatwia znalezienie potrzebnych produktów. Proces zakupowy jest szybki i bezproblemowy. Otrzymałem zakupione oprogramowanie natychmiast po dokonaniu płatności, co jest dla mnie ważne. Obsługa klienta również zasługuje na pochwałę - szybko i profesjonalnie odpowiadają na wszelkie pytania. Polecam ten sklep wszystkim poszukującym wysokiej jakości oprogramowania w konkurencyjnych cenach.

Thank you very much and I recommend it to everyone!

Served according to the full program. Thank you very much and I recommend it to everyone!
Bardzo przyjemna obsługa. Jestem zbyt zadowolony ;)
Zakupy w tym sklepie były przyjemne. Oprogramowanie działa bez zarzutu, a ceny są konkurencyjne
Obsługa klienta zasługuje na pochwałę. Pomogli mi znaleźć odpowiednie oprogramowanie do moich potrzeb
Profesjonalny sklep z oprogramowaniem. Szybka dostawa i łatwa instalacja programów.