FrankHerbert.pl- Logo - Opinie

FrankHerbert.pl

Opinie (369) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (972)

Ważny od: 10 wrz 2020
FrankHerbert.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jako klientka mogę tylko i wyłącznie wypowiedzieć się w samych superlatywach o realizacji mojego zamówienia przez firmę FRANKHERBERT.PL. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i profesjonalnie. Produkt spełnia w pełni moje oczekiwania, był bezpiecznie zapakowany. Nic dodać nic ująć. Zdecydowanie i bez najmniejszych wątpliwości polecam tę firmę innym klientom.

Zamówiony towar nie dotarł w przeciągu 3 tygodni. Brak jakiejkolwiek informacji o opóźnieniu czy w ogóle braku możliwości zrealizowania zamówienia. Za to 2 maile z prośbą o opinię jak najbardziej. No to proszę… Całe szczęście, że zamówiłem towar za pobraniem, ale niedogodności pozostają.

Opinie nt. sklepu FrankHerbert.pl

Zamówienie nie dotarło

sprzedaja towar którego nie maja na stanie czas oczekiwania 1,5 tygodnia nie polecam