swiat-obrazow.pl- Logo - Opinie

swiat-obrazow.pl

Opinie (94) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (99)

Ważny od: 4 kwi 2023
swiat-obrazow.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu swiat-obrazow.pl

Super widoki.

Profesjonalne wykonanie zlecenia.
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Pani Jadwigo dziękujemy serdecznie za podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się niezmiernie, że produkty spełniły Pani oczekiwania. Naszym priorytetem jest zapewnienie nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również profesjonalnej obsługi i szybkiej przesyłki. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Świat Obrazów!
obraz piękny, ożywił moje wnętrze, polecam, szybka przesyłka, starannie zapakowana
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Pani Urszulo dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu oraz na podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się niezmiernie, że obraz spełnił Pani oczekiwania i przyczynił się do ożywienia wnętrza. Naszym priorytetem jest zapewnienie nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również profesjonalnej obsługi i szybkiej przesyłki. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Świat Obrazów!

Polecam…pełen profesjonalizm👍

Polecam…pełen profesjonalizm👍
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt na płycie PCV spełnił Pana oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
Szybka wysyłka wszystko ok.
24 lut 2024
Twoje zadowolenie jest naszym celem. Dziękujemy za zakup! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
Zgodnie z ofertą. Szybko.
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz obraz spełnił Pana oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego produktu. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
Wspaniałe! Wysoka jakość!
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze plakaty spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszych produktów i życzymy Pani wielu wspaniałych dni! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
PIĘKNA FOTOTAPETA
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią na temat zakupionej fototapety. Cieszymy się niezmiernie, że spełniła ona Pani oczekiwania i została oceniona tak pozytywnie. Dla nas największą nagrodą jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
super
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz obraz spełnił Pana oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego produktu i życzymy Panu wielu wspaniałych dni! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze plakaty spełniły Pana oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
3 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz obraz spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszych produktów i życzymy Pani wielu wspaniałych dni! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
24 lut 2024
Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych produktów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze obrazy spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszych produktów i życzymy Pani wielu wspaniałych dni! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!

Serdecznie polecam!

Zakupiony obraz stanowił prezent dla bliskiej osoby - satysfakcja obdarowanego potwierdza wysoką jakość produktu. Obsługa klienta godna polecenia, szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z opisem - z pewnością skorzystam w przyszłości z oferty firmy. Zdecydowanie polecam!
24 lut 2024
Panie Karolu bardzo dziękujemy za Pana wiadomość! To dla nas ogromna radość, że obdarowany był zadowolony z prezentu, który Pan wybrał w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasza obsługa klienta spełniła Pana oczekiwania, a szybka realizacja zamówienia oraz wysoka jakość produktu przyczyniły się do satysfakcji. Jeśli będzie Pan potrzebował pomocy w przyszłości, z przyjemnością pomożemy. Dziękujemy za polecenie naszej firmy! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
napiszę tak... REWELACJA! zleciłam wykonanie 2 obrazów z własnego zdjęcia, ciekawa byłam realizacji, obrazy ze zdjęć z telefonu sprzed 10 lat... po ichotrzymaniu jestem pozytywnie zaskoczona :) naprawdę polecam, zlecenie zrealizowane w 100% tak jak sobie wymarzyłam :D
24 lut 2024
Pani Ewelino bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług! To dla nas wielka radość, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania! Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość! Jeśli będzie potrzebowała Pani naszej pomocy ponownie, zapraszamy!. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
Profesjonalna obsługa, nawet pomimo małego błędu wszystko natychmiastowo zostało sprostowane. Obraz przepiękny , mocne nasycone barwy - wygląda przepięknie. Na pewno jeszcze tu wrócę po kolejny obraz.
24 lut 2024
Pani Iwono dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pani oczekiwania, pomimo drobnego błędu, który natychmiastowo został naprawiony. Jest dla nas ważne, aby każdy klient otrzymał produkt najwyższej jakości. Bardzo nas to motywuje! Już teraz serdecznie zapraszamy do naszego sklepu po kolejne dzieło sztuki! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
Świetnie wykonany obraz. Piękne kolory. Bardzo dobra jakość wykonania. Pięknie prezentuje się na ścianie w salonie. Ekspresowa realizacja.
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Cieszymy się, że obraz pięknie prezentuje się na ścianie w Pani salonie i że ekspresowa realizacja zamówienia spełniła oczekiwania. Każdy komentarz jest dla nas niezwykle ważny, ponieważ stanowi potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku, starając się sprostać lub nawet przewyższać oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
to jest moje drugie zamowienie i ponownie jestem zadowolony.Jakosc obrazow bardzo dobra. mila obsluga.Polecam
24 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za ponowne zakupy w naszym sklepie oraz, że produkty spełniają Pana oczekiwania! Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy! Zespół Świat Obrazów.
Rewelacyjne wykonanie z własnego zdjęcia. W końcu ma piękny żywy obraz o jakim marzyłam :)
24 lut 2024
Cieszymy się, że wybrała Pani nasz sklep podczas swoich zakupów online! Pani wybór ma dla nas ogromne znaczenie. Jeśli będzie miała Pani jakiekolwiek pytania lub sugestie, prosimy o kontakt. Do zobaczenia ponownie w naszym sklepie! Pozdrawiamy ciepło, Zespół Świat Obrazów!

Obraz.

Jestem bardzo zadowolona, obraz wyszedł świetnie! Polecam!
24 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za zakupy! Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy! Zespół Świat Obrazów.
AB
Alicja B.
6 lut 2024

Sprawdzona firma, godna polecenia

Wszystko sprawnie, konkretnie i efektownie.
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz obraz spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego produktu i życzymy Pani wielu wspaniałych dni ! Zapraszamy do ponownych zakupów ! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów !