Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis- Logo - Opinie

Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

Opinie (94) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (209)

Ważny od: 7 wrz 2021
Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 sie 2023
Nie było zbędnych formalności, wszystko przebiegło tak jak oczekiwałem. Na moich kilka pytań otrzymałem rzeczowe odpowiedzi. Zdecydowanie polecam ten sklep.

12 maj 2023
Rower przyjechał w nieoryginalnym pudełku przez co został źle zapakowany. Gąbki oraz inne zapezpieczenia w niektórych miejscach zostały przyczepione mocną taśmą bezpośrędnio do ramy. Usunięcię tych zabezpieczeń zostawiło kilka śladów na lakierze. Koła niewycentrowane, przerzutki działają dobrze. W innych sklepach regulowanie roweru przed wysyłką to standard.

Opinie nt. sklepu Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

19 lip 2023
23 cze 2023
12 maj 2023

Złe zabezpieczenie roweru w przesyłce.

Zawiedziona

Rowerek miał być wymarzonym prezentem urodzinowym. Zamiast zamówionego niebieskiego przyjechał czarny. Poza tym lekko odkształcone siodełko i osłona łańcucha którą trzeba było zdjąć bo blokowała możliwość pedałowania
Towar nadal niedostarczony!