PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję- Logo - Opinie

PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Opinie (872) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1013)

Ważny od: 2 lis 2022
PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 paź 2023
Bardzo dobry kontakt, cudowna obsługa , bardzo szybko wysyłka . Wszystko takie piękne po otwarciu paczki łzy wzruszenia piękniejsze niż na zdjęciu 💖💖 Dla nas jedyna wadą że lampion jest jakby osobno luźny ale przymocowalismy drukiem do tej podstawy by wiatr i ktoś nie zabrał . Bardzo dziękujemy 🥰

14 kwi 2024
Prezentu super ale zainwestujcie w stronę internetową bo kupić coś graniczy z cudem. Trzy razy podchodziłam do zamówienia. Wchodząc w regulamin, wymazują się wszystkie dane już uzupełnione.

Opinie nt. sklepu PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Niestety bardzo lekka ramka , zamiast szkła jest cienka pleksa .. stanowczo mogło być lepiej wykonane .. kartka.z życzeniami ok ale ramka tandetna.
Odpowiedź ze sklepu PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję
Witam Pani Ewelino, na wstępie zaznaczę tylko, że w tym miejscu ocenia Pani cały sklep, czyli szybkość obsługi, koszty wysyłki, kontakt z nami, w innym miejscu ocenia się produkty. Odnosząc się do ramki, są one wykonane z lekkiego materiału tak aby bez problemu można je było powiesić na ścianie, nawet takiej wykonanej z karton gipsu, tak aby ich ciężar nie był przeszkodą. Tak samo aby postawić je na komodzie/szafce i aby niczego nie porysowały uszkodziły. Ramka ma szybkę z plexi, stosowaliśmy szklane ale kurierzy czy to z poczty polskiej, czy z DPD czy z InPost-u nie mają litości do paczek, rzucają nimi kopią, deptają je, no historii tu mamy masę, dlatego stosujemy szkło akrylowe, które wygląda tak samo a wiemy, że bez problemu dotrze w całości do klienta. Mamy nadzieję, że mimo wszystko prezent się uda i Nadia będzie mile zaskoczona :) Pozdrawiamy Serdecznie!
28 kwi 2024
Zamówienie nie dotarło kompletne
29 kwi 2024
Witam Panie Dariuszu, zgadza się podczas pakowania zapomnieliśmy dołożyć celofanu do świeczników, za co przepraszaliśmy i zwróciliśmy przelewem na konto dwu krotność opłaty za celofan. Ponownie przepraszamy jesteśmy tylko ludźmi i po prostu się pomyliśmy. Jeśli to rozwiązanie (pomimo naszych wspólnych ustaleń) jest dla Pana nie satysfakcjonujące prosimy o kontakt mailowy kontakt@PolskiPrezent.pl postaramy się naprawić swój błąd. Pozdrawiamy Serdecznie!
Witam Pani Aneto, ze zmęczenia pomyliliśmy kolory ramki, zamiast zrobić Pani białą, zrobiliśmy czarną, gdy tylko poinformowała Pani nas o pomyłce, bez zbędnej zwłoki, wysłaliśmy do Pani białą ramkę, zgodnie z Pani wytycznymi do paczkomatu. Za pomyłkę przepraszaliśmy i przepraszamy ponownie. Proponowaliśmy też zwrot części kosztów, ale wolała Pani wysyłkę nowej ramki i tak też zrobiliśmy. W tej sytuacji zrobiliśmy wszystko co mogliśmy aby naprawić błąd. Jest nam bardzo przykro, że pomimo naszej szybkiej reakcji i naprawienia błędu ocenia nas Pani tak nisko. (2 gwiazdki), Mimo wszystko Pozdrawiamy Serdecznie
18 lut 2024
Prezent tylko w połowie został wykonany tak jak opisałam w zamowiniu. Reszta prośby została pominięta stać tak niska ocena.
Witam, Pani Doroto tak jak rozmawialiśmy telefonicznie, w Pani zamówieniu zgodnie z opisem niektóre elementy podlegały personalizacji i my wykonaliśmy wszystko zgodnie z zamówieniem, dlatego też tak jak rozmailiśmy i wyjaśniliśmy telefonicznie prosimy o edycję oceny.
Miało być czarne tło serduszka, a było przeźroczyste
Witamy Pani Jaśmino, zamówiła i otrzymała Pani dokładnie taki produkt jaki był pokazany na zdjęciach oraz szczegółowo opisany w opisie produktu. Zawieszka do auta która Pani kupiła jest przeźroczysta. Nigdzie ani w opisie ani na zajęciach nie ma informacji, że zawieszka miała być czarna. W Pani zamówieniu także nie było ŻADNYCH informacji o tym aby zawieszkę zrobić czarną, bo gdyby była taka informacja na pewno przed realizacją skontaktowali byśmy się z Panią. Prosimy o kontakt postaramy się wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy Serdecznie PolskiPrezent.pl