PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję- Logo - Opinie

PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Opinie (872) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1013)

Ważny od: 2 lis 2022
PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 paź 2023
Bardzo dobry kontakt, cudowna obsługa , bardzo szybko wysyłka . Wszystko takie piękne po otwarciu paczki łzy wzruszenia piękniejsze niż na zdjęciu 💖💖 Dla nas jedyna wadą że lampion jest jakby osobno luźny ale przymocowalismy drukiem do tej podstawy by wiatr i ktoś nie zabrał . Bardzo dziękujemy 🥰

14 kwi 2024
Prezentu super ale zainwestujcie w stronę internetową bo kupić coś graniczy z cudem. Trzy razy podchodziłam do zamówienia. Wchodząc w regulamin, wymazują się wszystkie dane już uzupełnione.

Opinie nt. sklepu PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

22 godziny temu
Odpowiedź ze sklepu PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję
Witam Pani Arturze ocenił Pan nasz sklep kilka minut po złożeniu zamówienia, nie mieliśmy nawet możliwość jakiegokolwiek kontaktu z Panem. Na przyszłość, proszę poczekać z wystawianiem opinii do momentu otrzymania produktu wtedy będzie można ocenić cały proces ;), Pana zamówienie jest na produkcji ;) Pozdrawiamy Serdecznie
Witam Pani Ilono, mimo solidnego zabezpieczenia jak Pani widzi, kurierzy i tak potrafią zniszczyć przesyłkę. Szkoda natomiast, że nie pisała anie nie dzwoniła Pani do nas wcześniej przez wystawieniem opinii, mogliśmy wcześniej zareagować. Dziś wysyłamy do Pani nową Biblię. Mam nadzieje, że dojdzie na czas. Pozdrawiam Serdecznie!
Witam, Pani Arleto, oceniła Pani produkt który jeszcze do Pani nie wysłaliśmy (zamówienie jest na produkcji, wysyłka jutro). Pozdrawiamy Serdecznie!
27 kwi 2024
14 kwi 2024
Dziękujemy Pani Małgosiu za sugestię! Już nad tym pracujemy :)) Pozdrawiamy Serdecznie i zapraszamy ponownie.
Po otrzymaniu towaru mogę cos więcej powiedzieć czy mi się podoba
Witam Pani Aniu, Pani zamówienie złożone dziś o 01:18 (w nocy) jest już na produkcji i prawdopodobnie zostanie dziś wysłane, jest nam bardzo przykro, że oceniła nas Pani tylko na 3 gwiazdki bardzo się staramy aby wszystko w każdym zamówieniu było wykonane szybko i idealnie, myślę, że nie zasłużyliśmy na tak niską ocenę za realizację Pani zamówienia.
14 lut 2024
2 lis 2023