Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (424) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (424)

Ważny od: 5 wrz 2023
Promienie Słońca spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 wrz 2023
Wysoka jakość oferowanych towarów, szybko nadana przesyłka. Jeśli mam coś podpowiedzieć, to miło by było w ramach upominku dostać miniaturkę jakiegoś produktu do spróbowania, tak jak to robią np. w aptekach.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

Otrzymałam informacje, że mają dużo zamówień i dostawa będzie opóźniona. Szkoda, że nie ma takiej informacji przy składaniu zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Jest nam przykro, że otrzymaliśmy negatywną opinię mimo faktu, że napisaliśmy do Państwa jaki wystąpił u nas problem i za to przeprosiliśmy. Wynikł on z przyczyn technicznych, na co nie mieliśmy wpływu. Mamy nadzieję, że koleje zakupy przebiegną pomyślniej. Słonecznie pozdrawiamy
3 lut 2024
Nie dostałem produktu, za który zapłaciłem. Anulowano mi zamówienie, ale pieniędzy nie mam.
3 lut 2024
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Bardzo prosimy o chwilę cierpliwości, po weekendzie skontaktujemy się z Panem w celu wyjaśnienia co się wydarzyło i dlaczego zamówienie nie zostało zrealizowane. Zawsze staramy się na bieżąco wykonywać zwroty, tu jednak zauważyliśmy że zamówienie widnieje w systemie jako nieopłacone, dlatego też po czasie zostało anulowane. Na ten moment niestety nie mam więcej możliwości, żeby ocenić czy wystąpił błąd w systemie czy po stronie operatora płatności, ale po weekendzie zajmiemy się sprawą priorytetowo. ☀️
17 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy od Pani negatywną opinię. Czy moglibyśmy poznać powód ocenienia nas na jedną gwiazdkę? Może będziemy w stanie coś temu zaradzić. Słoneczne pozdrowienia!☀️