Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (424) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (424)

Ważny od: 5 wrz 2023
Promienie Słońca spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 wrz 2023
Wysoka jakość oferowanych towarów, szybko nadana przesyłka. Jeśli mam coś podpowiedzieć, to miło by było w ramach upominku dostać miniaturkę jakiegoś produktu do spróbowania, tak jak to robią np. w aptekach.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

Brakuje żurawiny bez dodatku cukru. Reszta super dobre ceny.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie opinii. Weźmiemy to spostrzeżenie pod uwagę. Słonecznie pozdrawiamy.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie opinii. Moglibyśmy poznać przyczynę, dlaczego zabrakło jednej gwiazdki? Może udałoby nam się temu jakoś zaradzić.
Szybkie zakupy
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że zakupy przebiegły sprawnie. Moglibyśmy poznać powód dlaczego zabrakło w opinii jednej gwiazdki? Może będziemy w stanie jakoś temu zaradzić. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
3 lut 2024

Darmowa dostawa

Jeszcze nie mogę ocenić zakupów, ale chyba powinnam mieć darmową dostawę, bo mam więcej zakupów niż niż 99 zł!
6 lut 2024
Dziękujemy za opinię. Niestety próg darmowej wysyłki uległ zmianie i aktualnie, aby otrzymać ją za darmo, należy zrobić zakupić produkty o wartości 149zł. Słonecznie pozdrawiamy!
16 gru 2023
Ogólnie bez uwag ( drobne orzechy włoskie )
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za wystawienie opinii. Słonecznie Pozdrawiamy!!
9 sty 2024
Bardzo dziękujemy za wystawienie opinii. Czy możemy wiedzieć z jakiego powodu zabrakło jednej gwiazdki? Może będziemy w stanie jakoś temu zaradzić. Słonecznie Pozdrawiamy!!