dozgryzienia.pl

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (148)

Ważny od: 20 paź 2023
dozgryzienia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szczerze polecam sklep do zgryzienia!!! Produkty są wysokiej jakości, wszystkie przepyszne, suszone owoce, orzechy, owoce liofilizowane , ziarna - wszystkie są wspaniałe. Najważniejsze dla mnie, że są naturalne, bez konserwantów. Wspaniałe smaki, różnorodność wyboru, każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. To jest aktualnie jedyny sklep, w którym kupuję bakalie. Najwyższa jakość. Na uwagę zasługują też opakowania i szczegółowe opisy na temat danego produktu. Cała strona sklepu jest świetna, czytelna, zaprasza do zakupów! Szybka realizacja zamówień.Firma solidna, rzetelna, pełen profesjonalizm. Polecam bardzo!!!

Karton przyszedł zmasakrowany , w środku opakowania z orzechochami i owocami poniszczone
PJ
Paweł J.