swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

Opinie (139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (259)

Ważny od: 16 lip 2021
swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 maj 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupu klosików do żyrandola. Są bardzo dobrze zrobione, pięknie wyglądają. Dobra wiadomość, że bardzo tanie.

3 lip 2023
Zamówiliśmy latarkę Ledlenser MT10. Na stronie sklepu Światłolux podana była informacja, że w wysyłanym zestawie znajduje się ładowarka. Niestety ładowarka nie została przysłana. Osoba, z którą rozmawialiśmy zaciekle twierdziła, że kabel USB do ładowania, który był w zestawie, to ładowarka. Ładowarka nie została dosłana. Na dowód posiadam zrzut strony oraz nagranie rozmowy.

Opinie nt. sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

zakupiliśmy z myślą głównie o zimie i chłodnych dniach, na razie testujemy, ale jesteśmy zadowoleni :) /GH220-TVT30-Z1/
Pomagałam rodzicom w wymianie oświetlenia w naszej kameralnej piekarni. Wypieki wyglądają bardzo smacznie, a same reflektory wpasowują się w przestrzeń naprawdę dobrze. Polecamy!
kolorowy dodatek do pokoju dziecka, jesteśmy zadowoleni 🤗
PLafon ekstra!!! Jedynie kolor światła zmieniłabym z chęcią na ciepły, bo taki najbardziej lubię..
Drobna lampka, ale z fajnymi funkcjami. I oczywiście elegancko się prezentuje. Dla mnie super
Niska cena jak za taką lampę, sprawdza się dobrze i została wysłana w szybkim tempie. Fajna
całe wakacje nam towarzyszyły w ogrodzie, genialne urozmaicenie przestrzeni ❤️ (markslojd-107998)
Ciekawa lampa, cieszy oko już na samym wejściu do sypialni :)
lekki i przydatny, wykonanie porządne - polecam / L-44312
W wakacje zakupiłam córce na kolonie zuchowe, kolor super i oczywiście koleżanki zazdrościły ;p Do tej pory działa bez zarzutu. (Fenix-039-555)
16 lis 2023
podoba mi się złoty pierścien i możliwość sterowania pilotem. wysyłka też szybka
16 lis 2023
Dla mnie okej 👍 Przyjemne światło o ciepłym odcieniu, no i super, że w wielopaku, bo dobrze jest mieć w razie wypadku pod ręką jakąś żarówkę :)
16 lis 2023
Funkcjonalność extra!!! Sam wygląd lampki średnio mi się podoba, jednak jest minimalistyczna dosyć, więc też nie przeszkadza w żaden sposób
16 lis 2023
piękne kolory i wykończenie, polecam
19 paź 2023
W poprzednim mieszkaniu mieliśmy biały model tych opraw i fajowo się sprawdzały. Urządzając nowe zmieniamy trochę aranżację, więc czarna wersja to strzał w dziesiątkę. Polecamy!
19 paź 2023
Zajmujemy się montażem oświetlenia w budynkach komercyjnych i ten model jest naszym częstym wyborem. Klienci są zadowoleni.
kooocham tę serię!!!!!
19 paź 2023
Kolor na żywo średnio mi się podoba, ale to kwestia gustu, bo wykonanie bardzo spoko
19 paź 2023
dzieciom na biwaku bardzo przypadły do gustu👍👍
19 paź 2023
Dobra alternatywa dla grzejnika, szczególnie na jesień do ogrzania się na fotelu z ksiązką;)