swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (259)

Ważny od: 16 lip 2021
swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 maj 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupu klosików do żyrandola. Są bardzo dobrze zrobione, pięknie wyglądają. Dobra wiadomość, że bardzo tanie.

20 kwi 2023
Ceny bardzo przystępne. Niestety długi okres oczekiwania bez informacji zwrotnej o aktualnym braku towaru.

Opinie nt. sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

Pomagałam rodzicom w wymianie oświetlenia w naszej kameralnej piekarni. Wypieki wyglądają bardzo smacznie, a same reflektory wpasowują się w przestrzeń naprawdę dobrze. Polecamy!
W wakacje zakupiłam córce na kolonie zuchowe, kolor super i oczywiście koleżanki zazdrościły ;p Do tej pory działa bez zarzutu. (Fenix-039-555)
zakupiliśmy z myślą głównie o zimie i chłodnych dniach, na razie testujemy, ale jesteśmy zadowoleni :) /GH220-TVT30-Z1/
PLafon ekstra!!! Jedynie kolor światła zmieniłabym z chęcią na ciepły, bo taki najbardziej lubię..
całe wakacje nam towarzyszyły w ogrodzie, genialne urozmaicenie przestrzeni ❤️ (markslojd-107998)
Drobna lampka, ale z fajnymi funkcjami. I oczywiście elegancko się prezentuje. Dla mnie super
Niska cena jak za taką lampę, sprawdza się dobrze i została wysłana w szybkim tempie. Fajna
Ciekawa lampa, cieszy oko już na samym wejściu do sypialni :)
kolorowy dodatek do pokoju dziecka, jesteśmy zadowoleni 🤗
lekki i przydatny, wykonanie porządne - polecam / L-44312
27 maj 2023
28 wrz 2023
przyznam, ze troche przekonywalam sie do zainwestowania w te technologie, ale jak na razie nie mam zadnego "ale"... Z ogrzewania na podczerwień korzystam ok. miesiąca i to co na pewno mogę powiedzieć to wysoka funkcjonalność, dzięki możliwości sterowania temperaturą za pomocą termostatu i szybkie i przyjemne ciepło pod nogami. W tym momencie z mężem nie widzimy żadnych minusów..
10 sie 2023
Efekt ŚWIETNY, szczególnie wieczorem, jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu! Lampa stała się w sumie najciekawszym elementem w sypialni :) Dotarła do nas szybko i bezpiecznie, dobrze zapakowana, zero problemów z zamówieniem :) Jedyne co, to mąż musiał trochę skrócić kabel, ale po prostu źle wyliczyliśmy wymiary w stosunku do pomieszczenia.
Odpowiedź ze sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura
10 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
31 sie 2023
Mamy białe fasady domu i zależało nam, by znaleźć lampę zewnętrzną, która nie będzie się odznaczać. Czegoś minimalistycznego i delikatnego... Ta sprawdza się super. Ciepłe światło też bardzo nam odpowiada, bo nie przepadamy za chłodnym oświetleniem.
14 wrz 2023
Światło jest jasne i regulowalne, dzięki czemu mogłem dostosować je do różnych sytuacji podczas mojego ostatniego wypadu na kemping. Bateria trzymała dłużej niż się spodziewałem, co było dla mnie miłym zaskoczeniem.
10 sie 2023
Kupiona lampa mega dobrze wygląda w przedpokoju, daje super efekt, który na żywo wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach. Fajne rozwiązanie z opcją montażu żarówki o zmiennych kolorach ciepłym i zimnym :)
10 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
12 paź 2023
Urządzamy z mężem pokój dla córeczki. Zależało nam, by w pokoju przeważały delikatne, dziewczęce dodatki, więc zdecydowaliśmy się na tę lampę. Jest boska i niezwykle delikatna :) Jesteśmy zachwyceni :)
17 sie 2023
Super efekt, pan Maciek pięknie zaprezentował projekt rozmieszczenia światła w mojej restauracji, tu akurat była moja inwencja twórcza, którą na szczęście udało się wcielić w życie. :D Super sklep!!
25 sie 2023
super promocja na maytoni. zniżka z ok 1900 do 516 na wiszącą lampę intreccio i z tej samej serii stołową z 530 na 170 - wow. A polowałam na coś z Maytoni od dłuższego czasu więc super,ciesze się
7 wrz 2023
Te lampy to prawdziwe eye-catching elementy mojego mieszkania. Ten kształt zachwyca... Montaż był stosunkowo łatwy, ale cena jest dość wysoka, więc niestety jedną gwiazdkę odejmuje za to