swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

Opinie (138) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (259)

Ważny od: 16 lip 2021
swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 maj 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupu klosików do żyrandola. Są bardzo dobrze zrobione, pięknie wyglądają. Dobra wiadomość, że bardzo tanie.

3 lip 2023
Zamówiliśmy latarkę Ledlenser MT10. Na stronie sklepu Światłolux podana była informacja, że w wysyłanym zestawie znajduje się ładowarka. Niestety ładowarka nie została przysłana. Osoba, z którą rozmawialiśmy zaciekle twierdziła, że kabel USB do ładowania, który był w zestawie, to ładowarka. Ładowarka nie została dosłana. Na dowód posiadam zrzut strony oraz nagranie rozmowy.

Opinie nt. sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

7 wrz 2023
bardzo dobra jakość w stosunku do ceny
7 wrz 2023
Solidna latarka, świetnie sprawdza się w moim warsztacie. bardzo mocne światło i trwała obudowa. Polecam
7 wrz 2023
Dobry kontakt, szybka dostawa, produkt jak ze zdjęcia
31 sie 2023
panel jest świetny, najlepiej grzeje się przy nim z książką w ręku :)) jedyny minus, że jest bardzo ciepły jak się go dotknie, ale nie parzy także bez obaw :)
31 sie 2023
wszystko na czas, szybka dostawa i kontakt ze sklepem, a sama lampka mi się sprawdza do czytania, dzięki temu, że można ją regulować
31 sie 2023
Mamy białe fasady domu i zależało nam, by znaleźć lampę zewnętrzną, która nie będzie się odznaczać. Czegoś minimalistycznego i delikatnego... Ta sprawdza się super. Ciepłe światło też bardzo nam odpowiada, bo nie przepadamy za chłodnym oświetleniem.
31 sie 2023
Nie byłam przekonana do zakupu tych taśm, ale miło mnie zaskoczyły!! szczególnie mi się przydaje w nocy jak czegoś potrzebuje z szafy, a nie chce budzić każdego głównym światłem!
31 sie 2023
obie córki są zachwycone efektem, sami aż zastanawiamy się czy nie sprawić sobie takiego prezentu do sypialni :) świetna opcja zmiany koloru światła
31 sie 2023
U nas fajnie wygląda nad wyspą kuchenną i działa na razie bez zarzutów. Duży plus za szybką dostawę
31 sie 2023
dzieci oszalały na wakacjach podczas rodzinnych podchodów! i oczywiście są zachwycone kolorowymi wzorkami :)
31 sie 2023
Mega praktyczna latarka, mieści się na spokojnie przy kluczach i jednocześnie nie przeszkadza. Jedyny minus jest taki, że nieprzypięta nigdzie, może się gdzieś zapodziać ;))
31 sie 2023
Szybka dostawa, lampa nieuszkodzona polecam
31 sie 2023
Zgodnie z rekomendacją i zapewnieniami o jakości - lampa pięknie prezentuje się nad barem :)
25 sie 2023
Robię zakupy w tym sklepie już chyba czwarty raz. Szybka dostawa. Wszystko w porządku.
25 sie 2023
EFEKT WOW! Dobrze, że wzięliśmy zgodnie z radą architekta kilka lamp tego samego typu, bo stworzyły piękny nastrój w naszej knajpce. :)
25 sie 2023
Lampa na prezent przyszła za dwa dni, szybciej niż przewidywano, więc mogłam na spokojnie ją ladnie zapakować. Wszystko zgodne z opisem.
25 sie 2023
Piękny efekt po zamontowaniu żarówki. Dobrze zapakowana w karton, nie miało się nic złego z nią prawa stać także in plus. Dostawa szybka🥰
25 sie 2023
super promocja na maytoni. zniżka z ok 1900 do 516 na wiszącą lampę intreccio i z tej samej serii stołową z 530 na 170 - wow. A polowałam na coś z Maytoni od dłuższego czasu więc super,ciesze się
25 sie 2023
Jestem zadowolony z oświetlenia domu, wygląda naprawdę dobrze i efekt mnie zaskoczył
25 sie 2023
Produkt zgodny z opisem, przesyłka sprawnie wysłana i dostarczona