marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.plOpinie

ważny od: 23 kwi 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep marketbio.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie marketbio.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 23 kwi 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

12 kwi 2022
Obsługa sklepu jest bardzo kompetentna i pomocna. Zamówione towary są bardzo dobrze zapakowane. Realizacja zamówienia szybka i bez zbędnej zwłoki.

4 lis 2021
Po złożeniu zamówienia dostałem maila, ze nie ma jednego z produktów. Zapytano czy wybiorę coś innego w podobnej cenie czy maja zwrócić pieniądze. Poprosiłem o zwrot i czekam od kilku dni i zwrotu nie otrzymałem. Kwota niezbyt duża 18 zł ale jednak…

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

30 sie 2022
5 lip 2022
przesyłka nie dotarła; od 1.7. znajduje sie na UP w Środzie Śląskiej: https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00159007738107170279
Odpowiedź ze sklepu marketbio.pl
6 lip 2022
witamy, widzimy ze przesyłka wczoraj dotarła, ale już składamy reklamację w Poczcie Polskiej, a Pani przelejemy na konto odszkodowanie za opóźnienie przesyłki, mamy nadzieję, że nie będzie się Pani na nas gniewać za tak rozwiązany problem. Przepraszamy i serdecznie zapraszamy ponownie!