marketbio.plOpinie

4.90/5.00

Opinie (1 182) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %
< 1 %

Duży wybór artykułów spożywczych przy zróżnicowanych cenach. Można wybierać zarówno spośród potraw prostych, tradycyjnych dla naszego obszaru kulturowego, jak i tych bardziej egzotycznych czy mniej znanych i mniej popularnych, a zdrowych. Produkty o dobrej jakości, w dobrej cenie. Opakowania różnej wielkości, budzące zaufanie. Klarowne opisy i informacja o składzie. Szybka dostawa. Polecamy!!!
Czytaj dalej

Towar nie zabezpieczony przed uszkodzeniem, luźno wrzucony do kartonu. Zamówiony przeze mnie bulion w proszku rozsypany w całości /spadło wieczko, nie zabezpieczone produkty przesuwając sie uszkodziły zabezp blaszkę/. Wysypanym proszkiem oblepione pozostałe produkty.Paczka otwarta w obecności kuriera,który poinf mnie ,że się cos sypie.Zrezygnowałam ze sporządz. protokołu ze względu na epidemię.
 Odpowiedź ze sklepu marketbio.pl
Witamy, nie zabezpieczamy produktów nietłukących aby nie produkować zbędnych odpadów opakowaniowych. Bulion w twardej tubie i twardym wieczkiem nie powinien się uszkodzić w transporcie ale też nie powinien luźno latać w kartonie - nasz błąd, powinien być wypełniacz lub mniejszy kartonik, przepraszamy. Jeśli taka sytuacja się zdarzy prosimy o wysłanie maila do nas abyśmy mogli naprawić ten błąd.

Odpowiedź ze sklepu marketbio.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu marketbio.pl

Wczoraj
Szybka dostawa, towar dobrze zabezpieczony. Co do samego towaru ,to dopiero się przekonam ;-) dopiero zaczynam stosować. Myślę,że jeszcze odwiedzę ten sklep
Szybciutko i zgodnie z zamówieniem. Najczęściej jeden produkt z różnych firm, więc duży wybór w kwestii ceny, czy jakości. Mój ulubiony sklep.
Wszystko jest każdorazowo Ok - towar poprawnie (bezpiecznie) zapakowany, szybko i sprawnie przychodzi pod wskazany adres
Błyskawiczna przesyłka, dobrze zabezpieczona, miły rabat zachęcający do kolejnych zakupów.
Zawsze jestem zadowolona. Super jakość produktów, wysyłka natychmiastowa. Polecam!
Świetny sklep, świetne towary. Szybka dostawa. Bez problemów. Polecam!
Szybka dostawa, świeże produkty, duży wybór, dobry kontakt.
Dobry asortyment, produkty dotarky do mnie bez uszkodzen.
Bardzo lubię ten sklep gdyż posiadają wspaniałe produkty.
OK jestem zadowolony; bardzo starannie pakowany towar!
Szybka i sprawna dostawa. Towar zgodny z zamówieniem.
szybkość realizacji zamowienia i sprawna komunikacja
Szybkość realizacji. Staranne opakowanie przesyłki.
Jak dla mnie dobre, mi smakują, produkty. Świeże.
Szybka dostawa, wszystko bezpiecznie zapakowane.
Przy trzecim zamówieniu skrócił się czas dostawy.
Wszystko super szybka realizacja zamówienia
Wszystko załatwione bardzo szybko. Polecam.
Sprawnie, profesjonalnie, szybka wysylka.
Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność.