marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.pl

Opinie (455) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4337)

Ważny od: 23 kwi 2014
marketbio.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 maj 2023
Duzy wybór, ciekawa oferta produktów - pod jednym adresem można zamówić wiele poszukiwanych artykułów - za to pochwale Firmę. Szwankuje termin realizacji i z tym związana słaba komunikacja z klientem. Uprzedzenie, że termin wysyłki w moim przypadku (nie znam powodow) rozciągnie s na prawie tydzień, oszczędziłoby nerwów i przykrych słów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że mój przypadek był wyjątkiem :))

24 sty 2024
Moja ocena wynika z niefrasobliwosci i nierzetelności jakimi wykazała się firma Marketbio. Musiało bowiem upłynąć 5 dni żeby zdjąć z półki 5 produktów i wysłać kurierem do mnie (klienta). W sumie czas oczekiwania na przesyłkę 8 długich dni. Przypomnę tylko że przesyłka nie miała lecieć do Australii tylko pomiędzy Maślicami a osiedlem Kosmonautów. 14minut w/g Google Map. W związku z tym więcej nie zamierzam korzystać z waszych usług.

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

4 lut 2024

Błędy w opisie produktów

Niestety ochechy włoskie bio miały być z Mołdawi a okazały się być z Ukrainy. Do tego zamówienie mimo płacenia należy potwierdzić poprzez maila jaki się od nich dostaje - jak się nie wie że trzeba coś potwierdzić to trzeba czekać i czekać i się człowiek kapnie po 3 dniach kiedy się zacznie zastanawiać dlaczego zamówienie nie jest wysłane.
21 lis 2023
Niestety nie mogę jeszcze ocenić, ponieważ nie otrzymałm jeszcze zamówienia 😔
20 mar 2023

Długie oczekiwanie na realizację zamówienia

Dlaczego realizacja zamówienia tak długo trwa? W poniedziałek rano zarejestrowałam i opłaciłam zamówienie, ale zostało przekazane do kuriera (InPost) dopiero w czwartek. Czy spakowanie kilkunastu produktów wymaga aż 4 dni??? To nie jest odosobniony przypadek. Przy realizacji poprzednich zamówień w marketbio czas oczekiwania był podobny.
12 wrz 2023
Zdecydowanie za długi czas oczekiwania. Zamówienie złożone w poniedziałek - zostało wysłane dopiero w następny poniedziałek wieczorem. ja potrzebowalam produkty już na weekend. To już kolejny raz gdy tak długo czekam na zamówienie