marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.plOpinie

ważny od: 23 kwi 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep marketbio.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie marketbio.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 23 kwi 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

12 kwi 2022
Obsługa sklepu jest bardzo kompetentna i pomocna. Zamówione towary są bardzo dobrze zapakowane. Realizacja zamówienia szybka i bez zbędnej zwłoki.

4 lis 2021
Po złożeniu zamówienia dostałem maila, ze nie ma jednego z produktów. Zapytano czy wybiorę coś innego w podobnej cenie czy maja zwrócić pieniądze. Poprosiłem o zwrot i czekam od kilku dni i zwrotu nie otrzymałem. Kwota niezbyt duża 18 zł ale jednak…

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

20 lip 2022
nie dostałam prezentu w formie sezamków a były na fakturze bo załączyłam do zamówienia
4 lis 2021