marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.pl

Opinie (456) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4310)

Ważny od: 23 kwi 2014
marketbio.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 maj 2023
Duzy wybór, ciekawa oferta produktów - pod jednym adresem można zamówić wiele poszukiwanych artykułów - za to pochwale Firmę. Szwankuje termin realizacji i z tym związana słaba komunikacja z klientem. Uprzedzenie, że termin wysyłki w moim przypadku (nie znam powodow) rozciągnie s na prawie tydzień, oszczędziłoby nerwów i przykrych słów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że mój przypadek był wyjątkiem :))

24 sty 2024
Moja ocena wynika z niefrasobliwosci i nierzetelności jakimi wykazała się firma Marketbio. Musiało bowiem upłynąć 5 dni żeby zdjąć z półki 5 produktów i wysłać kurierem do mnie (klienta). W sumie czas oczekiwania na przesyłkę 8 długich dni. Przypomnę tylko że przesyłka nie miała lecieć do Australii tylko pomiędzy Maślicami a osiedlem Kosmonautów. 14minut w/g Google Map. W związku z tym więcej nie zamierzam korzystać z waszych usług.

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

Starannie zapakowane zamówione produkty tak, aby nie uległy uszkodzeniu w czasie transportu, co świadczy o profesjonalizmie ludzi pracujących w firmie. Pełna informacja email w czasie realizacji zamówienia. Dziękuję za takie podejście do klienta.

Samo zdrowie

Dla mnie super sklep,nie mam większych zastrzeżeń. Rabaty powinny bardziej promować stałych klientów,zachęca to do zakupów. Można też powiększyć asortyment,kupuję produkty bio,niektórych produktów brak.
11 lut 2024
Produkty zawsze zgodne z opisem. Szybka realizacja zamówienia, miła obsługa, empatyczni (przy załatwianiu sprawy telefonicznie) jestem stałym klientem. Polecam. H.R.
Bardzo szybka dostawa,kontakt telefoniczny w sprawie zamówienia. Bardzo dobre zabezpieczenie produktów,wszystko się zgadza,nie można nic zarzucić,polecam.
5 lut 2024

Super sklep.

Sklep na którym można polegać.Różnorodność towaru i jak na razie dobre ceny,oby tak dalej.mariola
AM
Aga M.
Warszawa
2 lut 2024
W miarę szybka realizacja zamówienia. Wszystko odbyło się bez żadnych problemów. Polecam bardzo
Świetny sklep, duży asortyment produktów i bardzo dobra obsługa. Szybka realizacja zamówień.
JK
JOANNA K.
ZĄBKOWICE ŚL
2 lut 2024
wszystko dobrze nie wiem co można zrobić jeszcze. Pozdrawiam serdecznie
9 lut 2024
Szybka realizacja zamówienia, produkty na najwyższym poziomie
Krótki termin realizacji, bogaty asortyment, przyzwoite ceny.
Bardzo atrakcyjne ceny i bardzo dobrej jakości produkty
EL
Ewa L.
Solec Kujawski
Wprowadzić do sprzedaży makaron konjak w wersji suchej.
Wszystko przebiegło dobrze i napewno wrócę na zakupy.
11 lut 2024
dziekuje bardzo jestem zadowolona tylko tak dalej
BT
Barbara T.
Brzozów
szybka dostawa, towar dobrze zapakowany, jest ok
11 lut 2024
Wszystko ok dostawa w terminie produkty super
9 lut 2024
Macie fajne promocje i bardzo duży asortyment.
HZ
Hanna Z.
Wrocław
5 lut 2024
Duży wybór towaru. Dobra jakość. Miła obsługa.
sprawne wykonanie umowy zgodnie z zamówieniem
PF
10 lut 2024
Polecam sklep :-) jak zwykle - bez zarzutu.