extrasport.pl- Logo - Opinie

extrasport.pl

Opinie (80) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (80)

Ważny od: 18 maj 2023
extrasport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Duży wybór asortymentu darta. Profesjonalna obsługa zamówienia. Jak zwykle drobne gratisy. Perfekt. Pozdrowienia dla załogi sklepu ;)

14 lutego zlożyłem zamówienie. Jest 20 lutego godz. 18.00 towaru do chwili obecnej nie otrzymalem , ale już dwa razy prosicie o wydanie opinii.

Opinie nt. sklepu extrasport.pl

Kiepsko

Tarcza przyszła poobijana i z brakującymi częściami - za 400zł chyba powinienem dostać wszystko? Za obicia można winić firmę kurierską, ale dobrze zapakowany produkt nie ma prawa obić się w transporcie.
Chciałbym dać 5 gwiazdek, ale niestety, rzecz na której mi najbardziej zależało nie została spełniona. Mianowicie na stronie internetowej sklepu widnieje informacja "wysyłka w 24h", co mnie bardzo przekonało, tym bardziej, że nie chciałem czekać tydzień na przesyłkę z Dartshoppera. Niestety, w praktyce okazało się, że robiąc zamówienie we wtorek otrzymałem informację w czwartek, że Panowie "postarają się aby wyszło ono jeszcze dziś", więc gdybym się sam nie zainteresował sprawą to kto wie kiedy paczka zostałaby nadana. Tym sposobem jeżeli InPost nie dowozi w soboty, będę czekał na zamówienie tydzień, a nie do końca mi o to chodziło. Gdyby nie super kontakt z obsługą, to dałbym 1 gwiazdkę.
9 paź 2023
Długi czas wysyłki przez sklep