extrasport.pl- Logo - Opinie

extrasport.pl

Opinie (49) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (49)

Ważny od: 18 maj 2023
extrasport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Duży wybór asortymentu darta. Profesjonalna obsługa zamówienia. Jak zwykle drobne gratisy. Perfekt. Pozdrowienia dla załogi sklepu ;)

16 lut 2024
Chciałbym dać 5 gwiazdek, ale niestety, rzecz na której mi najbardziej zależało nie została spełniona. Mianowicie na stronie internetowej sklepu widnieje informacja "wysyłka w 24h", co mnie bardzo przekonało, tym bardziej, że nie chciałem czekać tydzień na przesyłkę z Dartshoppera. Niestety, w praktyce okazało się, że robiąc zamówienie we wtorek otrzymałem informację w czwartek, że Panowie "postarają się aby wyszło ono jeszcze dziś", więc gdybym się sam nie zainteresował sprawą to kto wie kiedy paczka zostałaby nadana. Tym sposobem jeżeli InPost nie dowozi w soboty, będę czekał na zamówienie tydzień, a nie do końca mi o to chodziło. Gdyby nie super kontakt z obsługą, to dałbym 1 gwiazdkę.

Opinie nt. sklepu extrasport.pl

12 lut 2024

Dart

Przede wszystkim życzliwa i kompetentna obsługa, wszystko na czas, produkty w niezłej cenie, fajny wybór.
12 lut 2024
Zdecydowanie polecam,towar zgodny z opisem
14 lut 2024
Polecam...
15 lut 2024
Polecam ok
11 lut 2024
16 lut 2024
13 lut 2024
Zamawiałem rzeczy do darta jednocześnie (7 lutego) z trzech różnych miejsc: z ExtraSport, przez Allegro i przez Dartshoppera. Przez Allegro przesyłka doszła następnego dnia, natomiast z ExtraSport paczka doszła w tym samym czasie, co paczka z Holandii... Okej, w regulaminie wysyłka od 1 do 2 dni roboczych, ale kontakt z klientem też średni. Kiedy dopytywałem o wysyłkę, była informacja, że paczka "powinna wyjść w czwartek". Paczka nie wyszła, więc kiedy pytałem znowu, na czacie powiedziano, żebym zadzwonił na podany numer. Kiedy przyszła paczka, okazało się, że tarcza Blade6 jest z jednej strony poszarpana, a środek czerwonego bulla nie jest idealnie wycentrowany. Zrezygnowałem jednak z reklamowania, bo jakbym miał odsyłać tarczę i czekać na kolejną to zajęłoby to chyba wieki. Te 3 gwiazdki to tak z mojej perspektywy trochę na wyrost, powiedziałbym że raczej 2-2,5.
14 lutego zlożyłem zamówienie. Jest 20 lutego godz. 18.00 towaru do chwili obecnej nie otrzymalem , ale już dwa razy prosicie o wydanie opinii.
21 sty 2024
Wszystko zgodnie z planem . Znaczy ekipa sklepu ogarnia 👊 pozdrawiam najstarszy sklep darterski 👍
5 sty 2024
Zamówiłem oświetlenie Winnmau Plasma. Szybka dostawa wszystko sprawne :)
10 sty 2024

Darterska Alternatywa