extrasport.pl- Logo - Opinie

extrasport.pl

Opinie (42) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (42)

Ważny od: 18 maj 2023
extrasport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Przede wszystkim życzliwa i kompetentna obsługa, wszystko na czas, produkty w niezłej cenie, fajny wybór.

Zamawiałem rzeczy do darta jednocześnie (7 lutego) z trzech różnych miejsc: z ExtraSport, przez Allegro i przez Dartshoppera. Przez Allegro przesyłka doszła następnego dnia, natomiast z ExtraSport paczka doszła w tym samym czasie, co paczka z Holandii... Okej, w regulaminie wysyłka od 1 do 2 dni roboczych, ale kontakt z klientem też średni. Kiedy dopytywałem o wysyłkę, była informacja, że paczka "powinna wyjść w czwartek". Paczka nie wyszła, więc kiedy pytałem znowu, na czacie powiedziano, żebym zadzwonił na podany numer. Kiedy przyszła paczka, okazało się, że tarcza Blade6 jest z jednej strony poszarpana, a środek czerwonego bulla nie jest idealnie wycentrowany. Zrezygnowałem jednak z reklamowania, bo jakbym miał odsyłać tarczę i czekać na kolejną to zajęłoby to chyba wieki. Te 3 gwiazdki to tak z mojej perspektywy trochę na wyrost, powiedziałbym że raczej 2-2,5.

Opinie nt. sklepu extrasport.pl

Chciałbym dać 5 gwiazdek, ale niestety, rzecz na której mi najbardziej zależało nie została spełniona. Mianowicie na stronie internetowej sklepu widnieje informacja "wysyłka w 24h", co mnie bardzo przekonało, tym bardziej, że nie chciałem czekać tydzień na przesyłkę z Dartshoppera. Niestety, w praktyce okazało się, że robiąc zamówienie we wtorek otrzymałem informację w czwartek, że Panowie "postarają się aby wyszło ono jeszcze dziś", więc gdybym się sam nie zainteresował sprawą to kto wie kiedy paczka zostałaby nadana. Tym sposobem jeżeli InPost nie dowozi w soboty, będę czekał na zamówienie tydzień, a nie do końca mi o to chodziło. Gdyby nie super kontakt z obsługą, to dałbym 1 gwiazdkę.
10 wrz 2023
9 paź 2023
Długi czas wysyłki przez sklep