lokomotywazdrowia.pl- Logo - Opinie

lokomotywazdrowia.pl

Opinie (147) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (328)

Ważny od: 31 maj 2022
lokomotywazdrowia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 sty 2024
To mój ulubiony sklep medyczny. Świetny towar za bardzo dobrą cenę. Zamówienia realizowane są błyskawicznie i z dużą starannością. Bardzo porządnie pakowane (kiedyś, gdy kupiłam sterylne opatrunki w innym sklepie sprawdzałam czy opakowania nie są dziurawe bo wszystko przyszło do mnie totalnie skotłowane w pudełku wielokrotnie już używanym i nadgryzionym zębem czasu).
BG
Barbara G.

14 sty 2024
Z uwagi na przewlekłą ranę u mojego taty zamawiam materiały opatrunkowe w sklepie Lokomotywa Zdrowia już od ponad 5 -ciu lat. Do tej pory zazwyczaj wszystkie zamówienia były realizowane dobrze, natomiast ostatnio zamiast zamówionych, widniejących na stronie opatrunków Compri Lux otrzymałam takie, których nawet nie ma na stronie sklepu. Dodam, że nikt nie zadzwonił nawet w sprawie wyjaśnienia, a w odpowiedzi na mojego maila otrzymałam lakoniczną odpowiedź, że będzie to sprawdzone i tyle, do tej pory żadnych wyjaśnień.

Opinie nt. sklepu lokomotywazdrowia.pl

Wcześniej współpraca była zdecydowanie szybsza. Teraz ciągnie się jak żółw 🐢