bakaliowyswiat.pl

Opinie (101) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (101)

Ważny od: 14 wrz 2023
bakaliowyswiat.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 gru 2023
Bardzo szybka realizacja. We wtorek przed niedzielną wigilią, okazało się, że w moim mieście nie ma suszonych owoców potrzebnych do kompotu z suszu, a wyłącznie mieszanki i to wędzone! Z duszą na ramieniu składałam zamówienie, czy aby wszystko przyjdzie na czas- było nawet lepiej! Paczka była u mnie we czwartek. Cudo!

Nie wiem czemu sklep wprowadza klientów w błąd i sprzedaje napój z CUKREM (na pierwszym miejscu w składnikach) a nie syrop. To nie jest syrop! W opisie produktu na stronie tego cukru już nie ma. Proszę poprawić opis. Ten napój z cukrem i syropem z rokitnika nie jest wart swojej ceny.

Opinie nt. sklepu bakaliowyswiat.pl

2 mar 2024
18 lut 2024
21 sty 2024

Herbata ziołowa

Bardzo ładnie zapakowane herbatki, mocne pudełko. Mocny aromat i ciekawe kompozycje smakowe. Ekspresowa realizacja zamówienia!!!
Obsługa klienta na szóstkę z plusem, szybka realizacja zamówienia i dobrze zapakowana. Polecam!
Wszystko super
31 sty 2024
27 sty 2024
23 gru 2023

Wielkość paczki

Super strona, w stronie nie ma nic do czego mógłbym się przyczepić. Jednak dobrze by było gdyby wielkość paczki była bardziej dopasowana do zawartości(mała paczka - mała zawartość, a nie duża paczka - mała zawartość), dbajmy o ekologię! :)
7 lis 2023
Szybka realizacja zamówienia i dostarczona następnego dnia. Solidnie zapakowany towar, jestem zadowolona z dokonanych zakupów. Myślę, że będe częstym Klientem.
17 paź 2023
Polecam serdecznie, przesyłka spakowana w ciągu 15 min od złożonego zamówienia i wysłana. Produkty super zapakowane.
28 wrz 2023
Szybko, paczka odpowiednio zabezpieczona choć myślę, że nie było łatwo, bo w środku były płyny. Wszystko super.
4 paź 2023
Wszystko w należytym porządku , zamówienie dotarła bezpiecznie opakowane , realizacja na czas . Dziękuję .
Wszystko świetnie zorganizowane, ekspresowa dostawa i rewelacyjnie zabezpieczony towar do transportu
22 paź 2023

Bardzo polecam

Przyjemna, łatwa obsługa sklepu, błyskawiczna wysyłka. Świetne ceny na produkt, który uwielbiam :)