medizal.pl- Logo - Opinie

medizal.pl

Opinie (199) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (498)

Ważny od: 13 sie 2020
medizal.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 maj 2023
Firma potraktowała mnie szczególnie uprzejmie; dwa razy przyjęła zwrot kompletu kompletu medycznego. Pani na infolinii jest tak bardzo życzliwa i pomocna, że aż miło posłuchać. Dla mnie firma na medal

26 lis 2023
Długi czas oczekiwania na przesyłkę. W kontakcie reklamowym dostałam do obejrzenia te bluzy, które właśnie wcześniej już zamówiłam. Rozmiary zgodne z rzeczywistością chociaż mogłoby być około 1-1,5 cm luzu. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu medizal.pl

Nie otrzymałam faktury do zamówienia. Rozmiar butów jest zawyżony przez co buty są lekko ciasnawe.
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dzień dobry, Faktury są wysyłane automatycznie z systemu w dniu wysyłki zamówienia. Kontaktowaliśmy się z Panią telefonicznie i faktura została wysłana. Jeśli chodzi o rozmiar obuwia przy zakupach internetowych zawsze istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktu na odpowiedni. :)
26 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy za ocenę i opinię. :) Terminy realizacji w naszym sklepie są różne w zależności od produktu - niektóre produkty ,które mamy w magazynie mają termin realizacji 48h, natomiast produkty , które są do uszycia na zamówienie mają termin dłuższy np. 15 dni roboczych. Po wyborze produktu i rozmiaru - termin jest wyświetlany na stronie sklepu. Pani całe zamówienie otrzymało termin 15 dni roboczych, gdyż zgodnie z regulaminem sklepu całe zamówienie jest wysyłane w jednej paczce.