PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria- Logo - Opinie

PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Opinie (1709) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3976)

Ważny od: 7 lut 2022
PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Od ponad półtora roku jestem klientem sklepu poyerbani.pl i co chwilę jestem zaskakiwany nowym asortymentem. Od mojego pierwszego zakupu, (był to zestaw startowy) tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z nowymi doznaniami smakowymi a zarazem pobudzającymi. Co jakiś czas jest wstawiana nowa oferta, a także nowe promocję (nawet nowej yerby, a czasem ulubionej). Piłem tradycyjne yerby, ale wole mieszanki, np. El Fuego z guaranna i guayusa (łajusa), ale uprzedzam ostrożnie podchodzić do tego tytułu (KOPIE). Nie tylko yerba, ale też możemy spotkać kawę, zieloną herbatę (czekam na "Matche" i japońska zieloną herbatę), a nawet czekolady z yerba. Oczywiście, występuję program za punkty, można uzbierać na różne akcesoria do yerby. Są także bonusy dla klientów, którzy zamierzają kupić więcej produktów (ale też zawsze se krówki z yerba ;). Klienci mogą skorzystać z gratisu, zależnego od ceny danego koszyka (narazie mi znane 3 progi: 50, 100, 150). Miałem jedną nieprzyjemną sytuację przy gratisie za 100zł, mianowicie nie dostałem gratisu, ale przy następnych zakupach dostałem miła rekompensatę (wystarczy napisać co jest nie tak z przesyłką). Polecam i zachęcam nowych klientów, mam nadzieję, że zostanę testerem nowych yerb dzięki poyerbani.pl ;)

24 lut 2024
Paczka z zamówieniem przyszła uszkodzona. W trakcie odbioru ale i dnia następnego nie mogłam się dodzwonić, nikt nie odbierał telefonu pomimo, że nie było sygnału zajętości. Na złożoną pisemnie reklamację otrzymałam odpowiedź po 2 dniach, że sprawa zostanie wyjaśniona z przewoźnikiem i od tamtej pory, a minęło już prawie dwa tygodnie nie ma żadnego kontaktu.

Opinie nt. sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

W zamówieniu brakowało 1 rzeczy, nie ważne że było tanie, ale go nie dostałam. Jeden z przedmiotów zamówionych był tak kiepskiej jakości, że gdybym go zobaczyła i dotknęła w sklepie nigdy bym go nie kupiła. Napisałam do właścicieli dostałam odpowiedź, że sprawdzą na nagraniu co stało się z zamówionym produktem.....i na tym się skończyło.... NIE POLECAM!!!!!
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, zapraszamy do Kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy :) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nieścisłości związane z zamówieniem oraz dołożymy wszelkich starań aby zrekompensować ewentualne poniesione straty :) Niestety nie mamy od Pani wiadomości w tej sprawie. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Serdecznie :)
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, zapraszamy do Kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy :) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nieścisłości związane z zamówieniem oraz dołożymy wszelkich starań aby zrekompensować ewentualne poniesione straty :) Pozdrawiamy Serdecznie :)
24 lut 2024

Brak kontaktu, kiepska obsługa

Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, zapraszamy do Kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy :) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nieścisłości związane z zamówieniem oraz dołożymy wszelkich starań aby zrekompensować ewentualne poniesione straty :) Problem z infolinią był spowodowany awarią, która została już naprawiona. A zgodnie z mailem od Pani, to właściciel punktu odbioru czyli Żabka spisał protokół szkody i złożył reklamację o której powinien Panią poinformować :)Pozdrawiamy Serdecznie :)

Infolinia nie istnieje, po dwóch godzinach dzwonienia odpuściłem, oczywiście dzwoniłem w godzinach pracy. Co do zawartości paczki nic złego nie mogę powiedzieć.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, zapraszamy do Kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy :) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nieścisłości związane z zamówieniem :) Problemy z infolinią były chwilowe, a awaria została usunięta. Pozdrawiamy Serdecznie :)
6 lut 2024
pomylka pomylką ale obsluga klienta dramat :D za malo jerby
11 lut 2024
Znalazłam ten sam zestaw na allegro za 25 zł
7 lut 2024
7 lut 2024
28 sty 2024

Brak odpowiedzi na zgłoszoną reklamację

Jak w tytule. Otrzymałam uszkodzony czajniczek, ale nikt nie odpowiada na zarejestrowaną reklamację. Pisałam też na adres mailowy sklepu - również brak reakcji.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, reklamacja zasadna, środki zostały zwrócone :) Przepraszamy za niedogodności związane z uszkodzeniem przesyłki. Pozdrawiamy Serdecznie :)
15 lis 2023
Dwa razy musiałem się dopytywać telefonicznie co się dzieje z moją paczką, ponieważ nie dotarła do paczkomatu. Nie miałem żadnej informacji o przyczynie, dalszych krokach, zwrocie pieniędzy. Musiałem o to dopytać przy kolejnej rozmowie telefonicznej.
7 gru 2023
Pańska paczka wróciła do nas 14.11, a 17.11 otrzymał Pan zwrot pieniędzy. Uważamy, że Pańska opinia nie jest sprawiedliwa. Jesteśmy dużym sklepem, nie jesteśmy w stanie zwracać pieniędzy godzinę po dostarczeniu paczki przez kuriera.
Moje zamówienie doszło uszkodzone i wyglądało jakby było eczesneij używane. Co więcej mimo że na zdjęciu produkty była jego polska marka to produkt przyszedł z chin bez nazwy
5 lip 2023
Termos wogole nie trzyma temp. Do kupna zachęciły mnie pozytywne opinie. Potrzebowałam go do przygotowywania mleka dla dziecka w dlugiej podróży. Niestety totalna klapa.
13 lip 2023
Bardzo przykro nam czytać takie opinie. Próbowała Pani zgłosić reklamację? Jeśli nie zapraszamy do kontaktu mailowego. Postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.
Poproszę o rozpatrzenie reklamacji/decyzję bo nie wiem co mam robić , święta tu tuż.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, przepraszamy zaistniałą sytuację. Reklamacja została rozpatrzona, a środki zwrócone :) Pozdrawiamy Serdecznie
16 maj 2023
30 maj 2023
Bardzo nam przykro z powodu takiej opinii i braku informacji, co poszło nie tak. Zachęcamy do kontaktu z BOK w razie jakichkolwiek nieprawidłowości przy zamówieniu