PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria- Logo - Opinie

PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Opinie (1709) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3976)

Ważny od: 7 lut 2022
PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Od ponad półtora roku jestem klientem sklepu poyerbani.pl i co chwilę jestem zaskakiwany nowym asortymentem. Od mojego pierwszego zakupu, (był to zestaw startowy) tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z nowymi doznaniami smakowymi a zarazem pobudzającymi. Co jakiś czas jest wstawiana nowa oferta, a także nowe promocję (nawet nowej yerby, a czasem ulubionej). Piłem tradycyjne yerby, ale wole mieszanki, np. El Fuego z guaranna i guayusa (łajusa), ale uprzedzam ostrożnie podchodzić do tego tytułu (KOPIE). Nie tylko yerba, ale też możemy spotkać kawę, zieloną herbatę (czekam na "Matche" i japońska zieloną herbatę), a nawet czekolady z yerba. Oczywiście, występuję program za punkty, można uzbierać na różne akcesoria do yerby. Są także bonusy dla klientów, którzy zamierzają kupić więcej produktów (ale też zawsze se krówki z yerba ;). Klienci mogą skorzystać z gratisu, zależnego od ceny danego koszyka (narazie mi znane 3 progi: 50, 100, 150). Miałem jedną nieprzyjemną sytuację przy gratisie za 100zł, mianowicie nie dostałem gratisu, ale przy następnych zakupach dostałem miła rekompensatę (wystarczy napisać co jest nie tak z przesyłką). Polecam i zachęcam nowych klientów, mam nadzieję, że zostanę testerem nowych yerb dzięki poyerbani.pl ;)

24 lut 2024
Paczka z zamówieniem przyszła uszkodzona. W trakcie odbioru ale i dnia następnego nie mogłam się dodzwonić, nikt nie odbierał telefonu pomimo, że nie było sygnału zajętości. Na złożoną pisemnie reklamację otrzymałam odpowiedź po 2 dniach, że sprawa zostanie wyjaśniona z przewoźnikiem i od tamtej pory, a minęło już prawie dwa tygodnie nie ma żadnego kontaktu.

Opinie nt. sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

1 kwi 2024
W zamówieniu brakowało wyciora...
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo mi przykro, że w zamówieniu brakowało wyciora. W celu wyjaśnienia tej sytuacji zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
17 lut 2024
Słaba jakość towaru , brak odpowiedzi na reklamacje
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo mi przykro, że nie są Państwo zadowoleni z jakości produktów. Zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam!
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo dziękuję za zamówienie. Jeśli jakiekolwiek kwestie wymagają wyjaśnienia, zapraszam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
20 maj 2023

Bardzo krótki termin ważności.

Jeden z produktów tj. 0,5kg yerbamate otrzymałem z kilkudniową datą na spożycie, produkt przeleżały na magazynie, brak informacji o krótkiej dacie w opisie oferty. Zostałem jedynie poinstruowany zwrot towaru w ramach praw konsumenta. Słabiutko
30 maj 2023
Dzień dobry, Przykro nam za zaistniałą sytuacją. Na naszym magazynie pracują ludzie i błędy zdarzają się nawet najlepszym. Po zwrocie produktu, zwracamy środki i można ponowić zamówienie, taka wymiana, więc jak najbardziej bierzemy odpowiedzialność za nasz błąd. Postaramy się, aby taka sytuacja się nie powtórzyła
4 lis 2023
Mało przestrzeni na wsypywanie yerba nie najlepsza filtracja fusów przez plastikową bombile generalnie cena i dostępność produktu są na plus reszta jest przeciętna albo mierna
14 lis 2023
Dzień dobry, warto porównać matero do pojemnika na susz w yerbomosie. Już na pierwszy rzut oka widać, że niestety do pojemnika yerbomosu zmieści się mniej suszu, ponieważ jest on mniejszy, a musi się w nim dodatkowo znaleźć woda. Jeśli chodzi o filtrację to oczywiście ciężko będzie z użyciem yerbomosu przefiltrować bardzo drobno ciętą yerbę. Jednak przy nieco grubszym suszu powinien się sprawdzić. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za dodanie swojej opinii.
1 cze 2023
Termos, który kupiłem na yerbamate, jest średnio przydatny i średnio się z niego korzysta, jakbym wiedział, że tak będzie wyglądało jego użytkowanie, raczej bym go nie kupił.
20 cze 2023
Ciężko nam się do tego odnieść, ponieważ jest to bardzo ogólny opis. Jak wygląda jego użytkowanie? Czy postępował Pan zgodnie z instrukcją? Zapraszamy do kontaktu na kontakt@poyerbani.pl, może uda nam się rozwiać Pańskie wątpliwości.
10 maj 2023
Matero przyszlo pobite :/
15 maj 2023
Czy kontaktował się Pan z obsługą sklepu? z pewnością możemy na to coś zaradzić. Zapraszam do kontaktu na adres kontakt@poyerbani.pl