nuubag.pl

Opinie (683) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1429)

Ważny od: 29 wrz 2022
nuubag.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

To już druga torebka w mojej kolekcji tym razem pikowany welur. Wykonanie nienaganne, nie ma się do czego przyczepić i ten zapach :) materiał bardzo przyjemny w dotyku i piękny kolor butelkowej zieleni. Jedyne na co mogę zwrócić uwagę to to, iż kupując torebkę 2 lata temu pasek do niej był znacznie grubszy, masywniejszy niż jest teraz. Niestety zdjęcie nie oddaje tego prawdziwego koloru jaki jest na żywo.

Wbrew zapewnieniom z opisu, torba zapakowana (przez p. Asię) wyjątkowo niedbale - w zdecydowanie za dużym kartonie (nie firmowym) zabezpieczonym tylko plastrem taśmy klejącej, latała sobie torba niezabezpieczona niczym (obok niej fruwał sobie postrzępiony malutki kawałek czarnej bibuły z dziurami). To sprawiło, że torba latając po drodze tarła o karton i zbierała z niego drobinki i zaczepiała o wewnętrzne krawędzie. Ma to znaczenie o tyle, że to miał być prezent. Bardzo niedobre wrażenie - nie polecam.

Opinie nt. sklepu nuubag.pl

Super produkty, ale według mnie brakuje większej kolorystyki tzn głównie chodzi o szary kolor, ale jaśniejszy niż macie super kolor w szarości występuje w torebce z weluru. Niestety w pikowanej ten odcień jest dużo ciemniejszy a szkoda. Może uda się Wam coś w tej kwestii zrobić. Byłoby super 😉

Spoko sklep

Szybka wysyłka, torebka sprawia świetne pierwsze wrażenie, mam nadzieję, że będzie tak trwała, jak mówią inne opinie, staranne hipsterskie zapakowanie, miły liścik i rabat na kolejne zakupy działają bardzo na plus

szerokość, głębokość torebki

Mam wrażenie, że kupiona kiedyś torebka jest szersza (głębsza) niż ta co obecnie przyszła. Fajna zmiana materiału w środku torebki na plus z wygladu, tylko nie wiem jak sprawdzi się w użytkowaniu.
Szybka dostawa , pięknie zapakowana torebka , dokładnie zawinięta , torebka wykonana pięknie i cudownie pachnie ;)
Polecam, wysyłka szybka i jakość super. Znalazłam swoją ulubioną torebkę 😊 spełnia wszystkie moje wymagania 🙂

Śliczna

Piękna torebka,porządnie wykonana, wyjątkowo zapakowana i dodatkowo prezent od firmy, serdecznie dziękuję ☺️
Szybka dostawa pięknie zapakowana torebka do tego o przyjemnym zapachu i kolorze. Jestem bardzo zadowolona
Profesjonalnie zapakowane. Zamówienie doszło na trzeci dzień. Torebka piękna, polecam z całego serca❤️
24 mar 2024

Torebka śliczna 👌

Realizacja zamówienia ekspresowa, przesyłka zapakowana profesjonalnie. Torebka genialna. Dziękuję
Bardzo dziękuję. Torebka jest niesamowita. Jestem bardzo zadowolona i polecam klasyk nas klasyki.

Polecam😉

Polecam! Świetna torebka, niby mała, ale pojemna i najważniejsza, że pasuje do wszystkiego.
10 mar 2024
Dzień dobry, torebka super to już moja druga.Niestety zapakowane było bardzo niestarannie.
Bardzo dobra jakość oferowanych produktów. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam
17 mar 2024
Torebki są poprostu piękne . Za każdym razem jestem bardzo zadowolona.Pozdrawiam
Bardzo dobre wykonanie. Ładnie wygląda, wygodna, dobrze zaprojektowana.
17 mar 2024
Torebka najwyższej jakości a do tego ekspresowo dostarczona. Dziękuję! :)
Szybka realizacja, ładnie opakowania torebka zgodna z zamówieniem.
Pięknie zapakowana i pachnącą aktówka! Super customer experience!
Szybka dostawa,piękna-kolejna już torebka,ślicznie zapakowana.
Szybka i sprawna dostawa, a produkt strzał w 10 polecam !!!