parasol.com.pl- Logo - Opinie

parasol.com.pl

Opinie (549) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1860)

Ważny od: 18 gru 2020
parasol.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Wszystko super, szybka i bezproblemowa obsługa, a co najważniejsze to rewelacyjny produkt, to kolejny zakupiony parasol z serii 80km/h. Dla jasności, nie dla mnie, mój ma kilka lat, wiele wichur za sobą i wciąż jest sprawny, więc polecam innym lub kupuję innym parasole z tej serii.

25 sie 2023
Parasol z wadą fabryczną został wymieniony na nowy i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję również za prezent :) Pozdrawiam serdecznie!

Opinie nt. sklepu parasol.com.pl

AB
Ania B.
Pszczyna
17 mar 2024
17 mar 2024

Rewelacja

Bardzo solidna Polska firma!

Bardzo solidna Polska firma produkująca parasole. Kupuję tam od dłuższego czasu z uśmiechem na ustach. Mój osobisty faworyt to parasol RA-130 "secret service". Wykonany w całości z laminatów włókien węglowych i szklanych jest nie do połamania. Jego ogromna czasza wiele razy uchroniła mnie przed zmoknięciem w nawet największe burze. Serdecznie polecam.
Bardzo dobra jakość i funkcjonalność. Jednak wybrałam tylko jeden wzór kolorystyczny, który mi się podobał. Gdybym go nie znalazła w ofercie zakup by nie został dokonany. Sugeruję rozwój ciekawszej gamy kolorów / wzorów
25 lut 2024
Parasolka wygląda elegancko i zarazem solidnie. Nie przeszła jeszcze spaceru w deszczu, ale wydaje się, że będzie dobrze. Jakość wykonania do polecenia.
17 lut 2024
Obsługa sklepu i doręczenia godna polecenia. Parasol? zobaczę jak się sprawdzi w użytkowaniu, szczególnie w czasie wietrznej pogody.
Jakość wydaje się w porządku, ale trudno jest znaleźć składany parasol z ładnym pokryciem. Tak, jak się spodziewałam szału nie ma.