24naszemeble.pl- Logo - Opinie

24naszemeble.pl

Opinie (63) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (116)

Ważny od: 27 sty 2022
24naszemeble.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu 24naszemeble.pl

Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za najwyższą ocenę. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl

Biurko składane z linii Smart które otrzymałam jest zgodne z opisem i zdjęciami. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za najwyższą ocenę oraz podzielenie się opinią. Jesteśmy dumni z tego, że produkty w sklepie 24naszemeble.pl są zgodne z opisem. Wkładamy wiele wysiłku, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i satysfakcję z zakupów. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
Wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za najwyższą ocenę oraz podzielenie się opinią. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i satysfakcję z zakupów. Rozumiemy jednak, że czasem rzeczywistość odbiega od naszych oczekiwań. Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego zachęcamy do podzielenia się spostrzeżeniami i wychwyconymi niedociągnięciami, które spowodowały, że otrzymaliśmy 4 gwiazdki. Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za najwyższą ocenę oraz miłe słowa. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
3 maj 2024
30 kwi 2024
29 kwi 2024
Wszystko zgodnie z opisem. Meble przyszły w ekspresowym tępie. Polecam
21 kwi 2024
21 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Szybkie załatwienie reklamacji ,miła obsługa,bardzo ładne meble
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się opinią. Pani opinia utwierdza nas w przekonaniu, że każdy dział naszej firmy tworzą ludzie w 100% zaangażowani w swoją pracę. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
SO

Produkt narożne biurko czarne RINO

Produkt, na którym mi zależało został wysłany bardzo szybko co jest na duży plus. Od początku świetny kontakt ze sprzedającym przekonał mnie do zakupu produktu. Zakupione biurko jest dobrej jakości i spełnia swoją funkcję, wszytko zgodne z opisem na stronie.
1 kwi 2024
Szybko i sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za najwyższą ocenę oraz podzielenie się opinią. Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
1 kwi 2024
Majstersztyk - nic dodać nic ująć!
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się opinią. Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
24 mar 2024
Meble kuchenne solidne, porządne. W rzeczywistości jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu:)