nano24.pl- Logo - Opinie

nano24.pl

Opinie (244) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (244)

Ważny od: 17 kwi 2024
nano24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo ludzkie podejście do klienta ,choć w zamówieniu był błąd to po zadzwonieniu do firmy bardzo miła pani od razu zamieniła mi produkt na ten, który chciałam. Nie było żadnego marudzenia ,że nie można ,że nie da się zrobić. Oby zawsze tak było . korzystam już nie raz z państwa produktów i zarówno produkty ,jak i obsługa zawsze na wysokim poziomie. Wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich.
TK
Tetersa K.

Niestety , po umyciu trzy krotnym szyby , pozostał osad, jest mniejszy ale jest . Łazienka jest stosunkowo nowa bo po remoncie jest 2 lata i sprzątam regularnie , a szybę prysznica dokładnie myję raz w tygodniu , nie jest zapuszczona a jednak środek czyszczący nie poradził sobie . Po umyciu na mokrej szybie nie widać osadu ale po wytarciu do sucha lub wyschnięciu na szybie jest widoczny osad tak jak był przed zastosowaniem środka. dla przekonania się, szybę tym środkiem myłam co dziennie i bez widocznych rezultatów. Przykro mi, że musiałam wystawić niską ocenę ale miało by szczerze. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu nano24.pl

Plyn do kabiny ,rewelacyjny . Testowałam bardzo dużo przez kilka lat -ten zostaję że mną już na zawsze Plyn do szyb jak również plyn do piekarników zdobyły już serca domowników
JR
Nie wypróbowałam jeszcze wszystkich produktów, ale wyczyściłam rewelacyjnie granitowy zlewozmywak i zaimpregnowałam go również waszym produktem. Super 👌
13 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona, bardzo dobra skuteczność, używałam różnych preparatów ale jak do tej pory AK do tej pory ten jest najlepszy
srodki które oglaszacie są naprawdę dobre i napewno będę zamawiała i nie są też przedewszystkim drogi .Będę polecac
Produkty super wszystko tak jak było na reklamie. Szybka dostawa tylko polecać następnym klientom. Pozdrawiam

Rewelacyjny

Długo kombinowałam czym wyczyścić ślady paluchów na drzwiach szafek aż trafiłam. Strzał w dziesiątkę
ET
Ewa T.
bialystok
13 kwi 2024

WITAM test plynu do kabiny prysznicowej

WITAM Wlasnie umylam kabime wyszlo swietnie jak nowka to jest moj plyn !!!!!!!! Dziekuje
Szybka dostawa. Produkty dobrej jakości. Do kabiny prysznicowej nie zadzialal tak jakbym oczekiwała.
Jak na razie uważam że dobry produkt zobaczymy czy faktycznie wytrzyma tyle czasu ile jest mówione

Nie pierwszy raz zamawiam produkty z Nano24.pl i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam

Produkt skutecznie czyści kabinę prysznicową, szybka obsługa, towar dobrze zabezpieczony
Środek do czyszczenia łazienek - bardzo skuteczny na kamień i osady. Godny polecenia.
AM
Aga M.
Zakup przebiegł bez większych problemów. Bardzo polecam produkty tego sklepu.
Preparat idealny na umycie kostki i elewacji. Sprawdziłem jest s u p e r.
Produkty naprawdę działają świetnie. Szybka wysyłka. Super opakowanie
Moja firma Czysta Pasja jest zadowolona z produktów które zakupiłam 👍💙
6 kwi 2024
Polecam.Szybka dostawa.Produkty zamówione w 100% skuteczne!!!
Produkty są bardzo dobrej jakości. Skuteczne i bardzo wydajne.
Dobry produkt, transakcja sprawna, bez problemów :) Polecam 😊
zaimpregnowałam kabinę i okna z zewnątrz i jestem zadowolona!