nano24.pl- Logo - Opinie

nano24.pl

Opinie (373) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (373)

Ważny od: 17 kwi 2024
nano24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo ludzkie podejście do klienta ,choć w zamówieniu był błąd to po zadzwonieniu do firmy bardzo miła pani od razu zamieniła mi produkt na ten, który chciałam. Nie było żadnego marudzenia ,że nie można ,że nie da się zrobić. Oby zawsze tak było . korzystam już nie raz z państwa produktów i zarówno produkty ,jak i obsługa zawsze na wysokim poziomie. Wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich.
TK
Tetersa K.

Niestety , po umyciu trzy krotnym szyby , pozostał osad, jest mniejszy ale jest . Łazienka jest stosunkowo nowa bo po remoncie jest 2 lata i sprzątam regularnie , a szybę prysznica dokładnie myję raz w tygodniu , nie jest zapuszczona a jednak środek czyszczący nie poradził sobie . Po umyciu na mokrej szybie nie widać osadu ale po wytarciu do sucha lub wyschnięciu na szybie jest widoczny osad tak jak był przed zastosowaniem środka. dla przekonania się, szybę tym środkiem myłam co dziennie i bez widocznych rezultatów. Przykro mi, że musiałam wystawić niską ocenę ale miało by szczerze. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu nano24.pl

22 godziny temu
Produkty super ale wysyłka za długa!!!
22 godziny temu
Zachęcam do wszybszej wysyłki bo 4 dni to dużo czasu. Pozdrawiam
23 godziny temu
1 dzień temu
1 dzień temu
super, bardzo polecam
Płyn do kabin jest extra Polecam
Zachecajacy
Szybka przesyłka
Skuteczny od pierwszego użycia. Polecam
Od razu wypróbowałam zakupiony środek do elewacji i to naprawdę działa nawet na tragicznie zaniedbanej ścianie. Pytanie co do działania na rośliny w ogrodzie dostało też szybką odpowiedź. Dziękuję, dobra obsługa, dobry towar.