emako.plOpinie

: 1 813Bardzo dobryCertyfikowany sklep

emako.pl - Opis

Emako.pl - sklep internetowy w którym kupisz praktyczne i oryginalne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz inne wyjątkowe artykuły do domu.
EMAKO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prologis Park Wrocław V ul. Ryszarda Chomicza 13F
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
KRS: 0000696921 NIP: 8992701105, REGON: 021332131
Jan Golonka

Opinie nt. sklepu emako.pl

4.64/5.00

Już 3-ci raz zamówiłam ! Robiłam zabudowe kuchni....nie mogłam się pomieścić w szafkach, a dzięki półkom (wiszacym i stojącym ) uzyskałam prawie 2 x więcej miejsca! Poczatkowo zamówiłam po 2 ale okazały sie tak rewelacyjne, że dokupiłam jeszcze kilka... i teraz wszystko się pomieściło, do wszystkiego jest swobodny dostęp. Jestem b. zadowolona ! Do tego świetna jakość....i nie do zniszczenia! Polecam!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

1. w dniu 19.05.2020r. e-mail dotyczący rozpoczęcia realizacji zamówienia nr 1162826, do dnia 25.05.2020r. przesyłka nie dotarła 2. chaos informacyjny: - przy zamawianiu produktu informacja, że produkt jest dostępny więc zamówiłam - w dniu 21.05.2020 r. e-mail ze sklepu, że brak zamawianego przeze mnie produktu 3. do dnia 25.05.2020r. brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące: - czy otrzymam drugi produkt, który zamówiłam - kiedy otrzymam zwrot pieniędzy
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu emako.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
brak rzetelnych informacji o dostępności produktu, długi czas oczekiwania na realizację zamówienia, zamówienie nie zostało zrealizowane, po moich zapytaniach dotyczących realizacji tego zamówienia został zmieniony numer zamówienia (nie wiem o co chodzi?)
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Lidio, raz jeszcze najmocniej przepraszamy za niedogodności związane z błędem na naszych stanach magazynowych. Numer zamówienia został zmieniony ze względów systemowych. Z informacji dostępnych w śledzeniu paczki wynika, że przesyłka została odebrana 28 maja. Bardzo przepraszamy za wszelkie zawirowania. w ramach rekompensaty na Pani adres mailowy zostanie przesłany kod rabatowy na kolejne zakupy. Pozdrawiamy, Emako.pl
Dużo dłuższy czas realizacji niż deklarowany przy składaniu zamówienia bez kontaktu ze strony firmy.
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowny Panie Tomaszu, dziękujemy za opinię. W Pańskim zamówieniu znajdowały się produkty z przedsprzedaży, a takim wypadku czas oczekiwania jest zawsze nieco dłuższy. Informację na temat spodziewanego terminu doręczenia jest zawsze podana koło przycisku "KUP TERAZ" oraz w podsumowaniu koszyka. Bardzo nam przykro z powodu wydłużonego czasu oczekiwania. Mamy nadzieję, że jakość produktu nieco zrekompensuje niedogodności z tym związane. Pozdrawiamy, Emako.pl
Mogłaby być niższa cena
Dostawa ok