emako.plOpinie

: 1 813Bardzo dobryCertyfikowany sklep

emako.pl- Logo - Opinie
emako.pl- Logo - Opinie

emako.pl - Opis

Emako.pl - sklep internetowy w którym kupisz praktyczne i oryginalne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz inne wyjątkowe artykuły do domu.
EMAKO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prologis Park Wrocław V ul. Ryszarda Chomicza 13F
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
KRS: 0000696921 NIP: 8992701105, REGON: 021332131
Jan Golonka

Opinie nt. sklepu emako.pl

4.64/5.00

Już 3-ci raz zamówiłam ! Robiłam zabudowe kuchni....nie mogłam się pomieścić w szafkach, a dzięki półkom (wiszacym i stojącym ) uzyskałam prawie 2 x więcej miejsca! Poczatkowo zamówiłam po 2 ale okazały sie tak rewelacyjne, że dokupiłam jeszcze kilka... i teraz wszystko się pomieściło, do wszystkiego jest swobodny dostęp. Jestem b. zadowolona ! Do tego świetna jakość....i nie do zniszczenia! Polecam!
Czytaj dalej

1. w dniu 19.05.2020r. e-mail dotyczący rozpoczęcia realizacji zamówienia nr 1162826, do dnia 25.05.2020r. przesyłka nie dotarła 2. chaos informacyjny: - przy zamawianiu produktu informacja, że produkt jest dostępny więc zamówiłam - w dniu 21.05.2020 r. e-mail ze sklepu, że brak zamawianego przeze mnie produktu 3. do dnia 25.05.2020r. brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące: - czy otrzymam drugi produkt, który zamówiłam - kiedy otrzymam zwrot pieniędzy

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu emako.pl

Bardzo szybka przesyłka i towar dobrej jakości.
Lampa podłogowa stabilna, montaż bezproblemowy - produkt godny polecenia. Paczka dotarła niekompletna, ale jeden telefon wystarczył, abym brakujący abażur otrzymała w przeciągu kilku dni. Obsługa bardzo miła. Dostawa szybka.
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Półeczka bardzo ładna, Zapakowana bezpiecznie, doszła w stanie idealnym. Dziękuję i pozdrawiam Teresa Krasnodębska
Zakup w sklepie przebiegł bez najmniejszych problemów. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
towar zgodny z opisem, szybka dostawa, wszystko w jak najlepszym porządku :-)
Towar zgodny z opisem i bezpiecznie spakowany. Atrakcyjne ceny.
Sprawna i szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem.
Szybko i sprawnie. Aż miło robić zakupy :)
Szybka wysyłka. Towar dobrze zapakowany.
Szybka dostawa i zgodna z zamówieniem
Pełen profesjonalizm obsługi klienta
Wszytko sprawnie 8 bez problemu.
Jak dla mnie to super firma
Jak na razie bez zastrzeżeń
Dla mnie wszystko ok.
Jesteście The jest !!