EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1436) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5536)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

4 lip 2024
Wysyłka zgodnie z informacją i bardzo szybko do tego zamówione produkty w super cenie, polecam i dziękuję 😊
7 lip 2024
Realizacja zamówienia bardzo dobra, niestety jakość jednego z zamówionych towarów odbiega od oczekiwań.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
9 lip 2024
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią. Jest nam bardzo przykro, że jeden z zakupionych towarów nie spełnił Pani oczekiwań Czy moglibyśmy prosić o więcej szczegółów dotyczących doręczonego towaru? Czy produkt dotarł uszkodzony? Jeżeli w trakcie użytkowania wykryła Pani wady, będę bardzo wdzięczna za informację o ich zaistnieniu. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową, bardzo prosimy o odpowiedź. Zależy nam na Pani zadowoleniu. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
ES
Eli S.
Dolny Śląsk
1 lip 2024

Jakość na 5+

Transakcja i wysyłka odbyła się bez problemów. Towar zgodny z opisem i wysokiej jakości. Polecam
Świetnie przeprowadzona transakcja, produkt bardzo dobrze zabezpieczony, szybki i miły kontakt.
10 lip 2024
Super sklep. Szybka dostawa, wszystko super zabezpieczone. Produkty śliczne. Polecam sklep :-)
11 lip 2024
Kurier mógłby zadzwonić i umówić się co do terminu dostarczenia przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
12 lip 2024
Dzień dobry, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie pracy firmy kurierskiej. Bardzo mi przykro, że kontakt z kurierem był utrudniony, pracownicy firm kurierskich nie mają obowiązku kontaktować się z Państwem telefonicznie. W przypadku pytań lub niejasności nasz Dział Obsługi Klienta pozostaje do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie, Edaxo.pl

Wszystko ok

Terminowo, paczka dobrze zapakowana, produkt zgodny z opisem 🙂 polecam
10 lip 2024
zegar świetny, bardzo pasujący do wnętrza. Dostawa bezproblemowa
13 lip 2024
Ekspresowa wysyłka i kod rabatowy po pierwszych zakupach
Wszystko zgodnie z opisem, sprawnie dostarczone. polecam
Polecam. Szybka wysyłka. Jakość produktu bardzo dobra.
6 lip 2024
Kolor brąz z brudną bielą prezentuje się bardzo ładnie
30 cze 2024
Jestem zadowolona z wkładu na sztućce oraz z dostawy.

Półka na blat kuchenny

Szybką dostawą,porządnie zapakowana,łatwa w montażu.
10 lip 2024

potrzebne .bardziej szczegółowe opisy…

potrzebne .bardziej szczegółowe opisy produktów
6 lip 2024
Szybkość realizacji zamówienia - fantastyczna!!!
bardzo fajny szybki service. Produkt rewelacja
30 cze 2024

Towar pierwsza klasa

Towar zgodny z opisem . Dostawa bardzo szybko.
Szybko,dobrze zapakowane, jestem zadowolona
Wszystko zgodnie z opisem .Dostawa szybka .