Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.plOpinie

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Obsługa wysyłki oraz jakość sprzętu nie budzi zastrzeżeń. Kontakt z klientem jednak może być lepszy. Zamówiłem zestaw i skoro na stronie widnieje czas dostawy 15 dni to spodziewam się dostawy w tym właśnie terminie. Rozumiem że łańcuch dostaw może zawieść ale należy stosowną informację umieścić na stronie. Poza tym naprawdę istotne jest poinformowanie klienta o problemie jak najszybciej a nie czekanie aż się zacznie wypytywać. Całościowo oceniam firmę "na plus" bo pomimo wpadki z czasem dostawy można na nich polegać.

Dzwoniłam klika razy do firmy, kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie, do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi, za każdym razem dostaję informację, że sprawdzą i oddzwonią ( nikt nie oddzwania). Towar kupiony na osobę fizyczną a dostałam na maila fakturę zaliczkową z moim nr zamówienia wystawioną na firmę z o.o. - skąd i dlaczego nie wiedzą. Nadal nie mam towaru ani informacji kiedy towar przyjdzie (pompa ciepła) , nie wiem również dlaczego nie dostałam faktury zaliczkowej wystawionej na mnie.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za ocenę. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Totalna porażka, nie polecam. Opłacone zamówienie po 10 dniach nie zrealizowane, zero kontaktu. Po 5 dniach prośba o wystawienie opinii. Żenada
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry przepraszamy za zaistniałą sytuację, sprawa jest wyjaśniana. Pozdrawia Zespół Swatt Przykro nam że zamówienie zostało anulowane, może do nas wrócisz i kolejne zamówienie zostanie zrealizowane. Pozdrawia Zespół Swatt
Wszystkie akcesoria solarne posiadam z tego sklepu , niektóre już więcej jak 6 lat i wciąż działają. Polecam każdemu ten sklep
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
aktualne stany magazynowe na stronie i rabaty dla zarejestrowanych firm
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Transakcja przeprowadzona profesjonalnie i błyskawicznie - tak trzymać!
Wszystko ok.sprawna obsługa,szybka wysyłka. Polecam
Obsługa klienta, profesjonalizm.