Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (389) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (891)

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

14 sie 2024
Realizacja poza terminem - termin płatności niezgodny z umową , obsługa klienta bardzo słaba - zawsze piszę i mówię prawdę 🤷

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

19 sie 2024
Dziękujemy za wspaniałą ocenę 5/5 gwiazdek! Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
18 sie 2024
Wszystko jak trzeba obsługa konkretna ceny ok.
19 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że wszystko jest w porządku i nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
17 sie 2024
Godna polecenia jest szybkość i jakość usługi
19 sie 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Pana pozytywna opinia jest dla nas ogromnym motywatorem do dalszej pracy. Cieszmy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Zapraszamy na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
17 sie 2024
19 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z swoich zakupów. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
15 sie 2024
16 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromna motywacja do dalszego doskonalenia. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
16 sie 2024
Dziękujemy za cudowną opinię i zaufanie! Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
13 sie 2024
Jakość wykonania zakupionego przeze mnie bojlera/podgrzewacza wody bez najmniejszych uwag. Bojler wyglądem przypomina dużo dużo droższe renomowanych mare takich jak Ariston czy Electrolux.
13 sie 2024
Dziękujemy za fantastyczną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
12 sie 2024
13 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za świetną ocenę! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania. Zapraszamy na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
12 sie 2024
8 sie 2024
terminowa dostawa, dobry kontakt z dostawca. pozdrawiam
9 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zapraszamy do ponownych zakupów! :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
8 sie 2024
9 sie 2024
Dziękujemy za fantastyczną ocenę! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
4 sie 2024
4 sie 2024
3 sie 2024
2 sie 2024
Szybka wysyłka, a sprzęt był zgodny z opisem.
1 sie 2024