wawamart.pl- Logo - Opinie

wawamart.pl

Opinie (109) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (277)

Ważny od: 3 cze 2022
wawamart.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupiłam mrożonki, zainwestowałam w dodatkowe opakowanie, liczyłam na szybką wysyłkę kurierem za co doplacilam, niestety o 9 rano info od firmy ze towar wysłano ale po 15 info od firmy kurierskiej ze paczkę nadano... 6h dla mrożonki robi różnicę. Dotarlo następnego dnia zimne ale już nie mrożone. Same dania super, smaczne, ale już mrożonek nie kupię.

18 wrz 2023
Samo zamówienie prawidłowe. Natomiast problemem była dostawa. Zgodnie z emailem z WAWa MaRKT zamówienie Wysłano 12.9.23. DPD powiadomiło o nadaniu 13, a dostarczono 14. W wyniku tego zamówienie, składające się z mrożonych mięsnych pierogów, było częściowo rozmrożone pomimo pojemnika za który zapłaciłam dodatkowo. Rozumiem, że taki pojemnik nie chroni wiecznie, ale może trzeba zainterweniować w DPD, żeby dostawa mrożonek odbywała się do 24 godzin. Tak było wcześniej, bo to niepierwsze moje zamówienie.

Opinie nt. sklepu wawamart.pl

Myślę, że zadziałaliście perfekcyjnie: w ciągu 24h od złożenia zamówienia i przekazania zapłaty sos Bulldog był już do odbioru w paszkomacie. Non plus ultra ! :))
szybka wysyłka świetny kontakt fajnie by było jak by karta na pieczątki mogła być brana pod uwagę przy zamówieniach online
Bardzo fajny sklep z dużym wyborem produktów azjatyckich. Szybka wysyłka i świetny kontakt z klientem. Polecam serdecznie!
Szybka dostawa i dobrze spakowana przesyłka, w środku wszystko się zgadzało, więc wszystko ok ;)
JS
Jula S.
Gdańsk
Szeroki asortyment i szybka wysyłka. Zawsze znajduję to, czego potrzebuję :)
Produkty super jakości, jestem baaaardzo zadowolona i gorąco polecam :)
31 mar 2024
Jestem bardzo zadowolona z dostawy i zakupionego towaru
31 mar 2024
Bardzo fajny sklep. Przesyłka dobrze zabezpieczona, kupowałam produkt mrożony przy odbiorze bułeczki nadal były zamrożone. 🙂
Bardzo szybka wysyłka.Duży plusem są produkty dedykowane dla fanów k-popu. Szczerze polecam!
Bardzo szybka wysyłka, duży wybór produktów w korzystnej cenie.

Polecam....

Szybka wysyłka i przyszło wszystko to co zamawiałam. Polecam.
Towar dostarczony szybko i bez żadnych udzkodzeń.