wawamart.pl- Logo - Opinie

wawamart.pl

Opinie (105) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (278)

Ważny od: 3 cze 2022
wawamart.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupiłam mrożonki, zainwestowałam w dodatkowe opakowanie, liczyłam na szybką wysyłkę kurierem za co doplacilam, niestety o 9 rano info od firmy ze towar wysłano ale po 15 info od firmy kurierskiej ze paczkę nadano... 6h dla mrożonki robi różnicę. Dotarlo następnego dnia zimne ale już nie mrożone. Same dania super, smaczne, ale już mrożonek nie kupię.

18 wrz 2023
Samo zamówienie prawidłowe. Natomiast problemem była dostawa. Zgodnie z emailem z WAWa MaRKT zamówienie Wysłano 12.9.23. DPD powiadomiło o nadaniu 13, a dostarczono 14. W wyniku tego zamówienie, składające się z mrożonych mięsnych pierogów, było częściowo rozmrożone pomimo pojemnika za który zapłaciłam dodatkowo. Rozumiem, że taki pojemnik nie chroni wiecznie, ale może trzeba zainterweniować w DPD, żeby dostawa mrożonek odbywała się do 24 godzin. Tak było wcześniej, bo to niepierwsze moje zamówienie.

Opinie nt. sklepu wawamart.pl

5 lis 2023

Polecam!

Kontakt i szybkie, konkretne odpowiedzi na pytania, które miałam. Możliwość odbioru osobistego. Tylko szkoda, że zakupy przez stronę niż liczą się do zbieranych pieczątek :(
1 sty 2024

POLECAM!!

Wszystkie produkty przeze mnie zamówione były starannie zapakowane, nic nie uległo uszkodzeniu. Szybki czas dostawy, gorąco polecam :) Będę zamawiać częściej.
17 maj 2023

Profesjonalni i pomocni

Na moją prośbę, ekspresowa realizacja zamówienia i wysyłka, dzięki czemu zamówienie dotarło przed urodzinami. Dziękuję!
2 paź 2023
Robię w tym sklepie zakupy od bardzo dawna. Cenię sobie oryginalny produkt,szybką dostawę i solidne opakowanie.
23 sie 2023

Bardzo Szybka realizacja

Zawsze każde zamówienie jest wysyłane szybko, czasem nawet tego samego dnia, sklep dobrze zaopatrzony
21 maj 2023
Różnorodność i dostępność koreańskich produktow.Wszystko bardzo solidnie zabezpieczone.Szybka wysyłka.
26 cze 2023

Dobre pierwsze wrażenie

Duży wybór produktów, szybka dostawa, zawartość zgodna z opisem. Jestem zachwycona.
13 wrz 2023
Jak zwykle wszystko extra! Mój ulubiony sklep. Szybka wysyłka, świetny kontakt.
4 lis 2023
Produkty ok. Bardzo dobrze spakowana i zabezpieczona paczka. Szybka dostawa
23 cze 2023
Asortyment super, plus za mandu I kimchi Dostawa szybka Bardzo polecam
29 sie 2023
Jakość produktów jest znakomita.Szybkość dostawy też była błyskawiczna
Błyskawiczna wysyłka starannie zabezpieczonego towaru. Polecam!
17 sie 2023
5/5 :) wszystko extra, czas realizacji i pakowanie. Polecam
5 lis 2023
Bardzo szybka wysyłka, świetnie zapakowane produkty.
24 sie 2023
Dobra i rzeczowa informacja, przesyłka w terminie.
12 cze 2023
Wszystko super I bardzo szybka dostawa Polecam:)
10 wrz 2023
Szybka dostawa, super zapakowane. Polecam!
27 maj 2023
Różnorodny wybór. Szybka i sprawna wysyłka
14 maj 2023
Szybka dostawa. Produkty dobrze zapakowane.
JS
Jula S.
Gdańsk
9 lis 2023
Szeroki asortyment i szybka wysyłka