Happykoala.pl

Opinie (1918) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1918)

Ważny od: 25 maj 2023
Happykoala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

17 lip 2023
Zamówienie złożone 11 lipca 17 lipca nadal jest w drodze i wcale nie tak blisko mojego adresu. Zamówienie próbowałam anulować bo nie mogę na niego czekać wiecznie - wyjeźdzam na wakacje - ale nie ma takiej opcji. Nadal czekam na zamówienie i nie wiem co się z nim stanie bo nie ma mnie w domu. HappyKoala obiecule wysyłkę kurierem tego samego dnia a w moim przypadku zamówiemie złoźone w poniedziałek nie zostało wysłane do czwartku tego tygodnia. Już tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

Identyczny komplet tylko w innym kolorze kupiłam w innym sklepie za 89 zł . Materiał śliski nie w moim typie .
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
Za długi czas oczekiwania na dostawę. Od tygodnia czekam na zamówienie. Nawet nie ruszyła w drogę.
23 godziny temu
Dzień dobry. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji spowodowanej opóźnieniami w dostawach do naszych Kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
Słaba jakość i wykonanie
23 kwi 2024
Termin dostawy 12dni
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl

Oferować towar zgodny z prawdą. Zamówione obuwie nie jest warte więcej jak 1/3 zapłaconej ceny. Gdybym był zatwardziały to zwróciłbtym zamówiony towar bo nie jest wart tej ceny.

Oferować towar
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Buty są bardzo lekkie i to jedyny plus, mam nadzieję że nie rozpadną się po miesiącu noszenia bo są dość kiepsko wykonane. Nie zwracam ich tylko z uwagi na to ze obawia się nie przyjęcia noszonego obuwia. Kolejna sprawa to Kabel do ładowania telefonów w którym od razu urwała się końcówka, Kabel ten był jako prezent po dopłacie 17zl rzekomo o wartości 70zl. Więcej nie zrobię zakupów na tej platformie
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Tragedia jakaś przyszły spakowane jak jakaś szmata , są całe pogniecione. Wykończenie ma wiele do życzenia. Niestety nie mam innych na wyjazd i nie mogę ich odesłać. Jakbym miał więcej czasu to na pewno bym ich nie zostawił. Jedyna zaleta to lekkość. Nie polecam!!!
AB
Anna B.
Dałam się wam nabrać na prezent za który zapłaciłam 19,90 zł. Wg info prezent miał być o wartości 79,90 zł a otrzymałam......kabel ....który kosztuje może 5 zł. Szkoda, bo więcej u was już nic nie kupię.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Bardzo smutna wiadomość bo czekam na zamówienie od 17.03.24 tj dokładnie 11 dni i dalej nie wiem co jest moim zamówieniem. Powinniście bardziej się postarać żeby przesyłka docierała w ciągu 5 dni. Bardzo mi zależało aby przesyłka dotarła do 24 marca a następnie napisałam aby przesyłka dotarła do czwartku tj do 28.03 dalej nic. Według mnie proszę o Rabat na przesyłkę Elżbieta Węgrzyn
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Obuwie zamówione odbiega od tego z reklamy, materiał z jakiego są wykonane czas pokaże nie jest napewno oddychajacy, są wygodne to dobra pozytywna cecha. Czy kupiłbym po raz kolejny nie sądzę.
30 mar 2024
Kupiłam sandały mężowi który jest niepełnosprawny nr 43 otrzymałam Sandały 2 lewe i nr 39 ,nie odbieracie tel.nie reagujecie na uwagi ,zdjecia. podałam nr zlecenia i bez reakcji.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dobry dzień! Przepraszamy za niedogodności. Sprawdziliśmy Twoje zamówienie i niestety (nieumyślnie) wybrałeś rozmiar 39. Możesz to również sprawdzić w e-mailu potwierdzającym, który otrzymałeś bezpośrednio po złożeniu zamówienia, a także na swoim koncie. Sugerujemy skorzystanie z procesu wymiany. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
Nie ,liczycie się z terminami dostawy paczki
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
dzień dobry, mam uwagę co do terminu realizacji zamówienia. Zamówienie złożyłam 09.02.2024 r. a do dnia dzisiejszego tj. 16.02.2024 r. nie otrzymałam przesyłki, jedynie informację, że zamówienie zostało przekazane firmie kurierskiej. Liczyłam na otrzymanie przesyłki do 16.02.2024 r. ponieważ miał to być prezent, niestety nic z tego nie wyszło. Trochę jestem rozczarowana.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dobry dzień! Serdecznie przepraszamy za opóźnienie w dostawie. Twoja paczka jest już w dostawie, więc należy się spodziewać, że zostanie dostarczona dzisiaj. Na Twój e-mail wysłaliśmy numer śledzenia przesyłki, dzięki czemu możesz na bieżąco monitorować status przesyłki. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
Macie państwo zaniżone rozmiary obuwia noszę nie 42 zamówiłem 43 i co są za małe odeśle je wam żebyście mi wysłali 44 więcej nie zamówię u was żadnych towaru
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, Tabelę rozmiarów znajdziesz wśród zdjęć interesującego Cię produktu. Jeśli Ci się nie uda i będziesz potrzebować pomocy, możesz napisać nam nazwę marki, abyśmy mogli przesłać Ci odpowiednią tabelę rozmiarów. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
Jakoś beznadziejna
13 sty 2024
Proszę wywiązać się z opisanej na Waszej stronie internetowej procedury zwrotu jednego z zakupionych przeze mnie artykułów. W dniu 13 grudnia 2013 r. odesłałem zakupione kilka dni wcześniej buty na wskazany w opisie procedury adres, wypisałem w widocznym miejscu numer zamówienia itd. Do dziś nie otrzymałem zwrotu środków, ani żadnej informacji na ten temat. Jestem rozczarowany.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Chce zwrócić zakup ale nie mogę wypełnić elektronicznego zgłoszenia bo system mnie nie wpuszczą. Napisałem maila, póki co bez odpowiedzi. Brak kontaktu telefonicznego. Ogólnie brak kontaktu ze sprzdawcą
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu na info@happykoala.pl lub poprzez naszą stronę na facebooku. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
JŻ
Jerzy Ż.
Nowa Deba
26 sty 2024
Zdecydowanie za długi czas oczekiwania na zamówiony towar,tym bardziej ze z magazynów w Polsce.Dzisiaj pietek 26 stycznia i paczka jeszcze nie nadana.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry! Przepraszamy za opóźnienie w dostawie. Widzimy, że paczka została już dostarczona i mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z produktu. Pozdrawiam, Anna