Happykoala.pl

Opinie (1999) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1999)

Ważny od: 25 maj 2023
Happykoala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

17 lip 2023
Zamówienie złożone 11 lipca 17 lipca nadal jest w drodze i wcale nie tak blisko mojego adresu. Zamówienie próbowałam anulować bo nie mogę na niego czekać wiecznie - wyjeźdzam na wakacje - ale nie ma takiej opcji. Nadal czekam na zamówienie i nie wiem co się z nim stanie bo nie ma mnie w domu. HappyKoala obiecule wysyłkę kurierem tego samego dnia a w moim przypadku zamówiemie złoźone w poniedziałek nie zostało wysłane do czwartku tego tygodnia. Już tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

Chce zwrócić zakup ale nie mogę wypełnić elektronicznego zgłoszenia bo system mnie nie wpuszczą. Napisałem maila, póki co bez odpowiedzi. Brak kontaktu telefonicznego. Ogólnie brak kontaktu ze sprzdawcą
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu na info@happykoala.pl lub poprzez naszą stronę na facebooku. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
JŻ
Jerzy Ż.
Nowa Deba
26 sty 2024
Zdecydowanie za długi czas oczekiwania na zamówiony towar,tym bardziej ze z magazynów w Polsce.Dzisiaj pietek 26 stycznia i paczka jeszcze nie nadana.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry! Przepraszamy za opóźnienie w dostawie. Widzimy, że paczka została już dostarczona i mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z produktu. Pozdrawiam, Anna
19 lip 2023
Moje zamówienie z dnia 12 lipca do dzisiaj nie dotarło, rzekomo z powodu braku numeracji obuwia, ale w dniu zamówienia wszystkie numery były dostępne a nawet więcej przez cały czas od 12 lipca w ofercie też wszystkie numery są dostępne. O co tu chodzi kto mataczy? Czy najważniejsze to jest złapanie klienta i jego wpłata? Oczekuję na jakieś wyjaśnienia ale sensowne no i chyba przeprosiny
22 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została już doręczona. Najmocniej przepraszamy za zaistniałe opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polskaa
7 lip 2023

Kiepska obsługa!

Uczciwie podawać faktyczny czas realizacji, a nie dopiero po tygodniu tłumaczyć się dużą ilością zamówień,!! Jeszcze nie wysłane zamówienie a już prosić o opinie. To jest jakaś kpina z klienta!!
22 wrz 2023
Tandeta. Buty z papieru chyba zrobione. Zdjęcie nie odpowiada rzeczywistości. Koszmarnie zapakowanie. Pogniecione i brudne. Zakurzone, brudne buty. Dramat. Ostatni zakup u Was.
4 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie do końca spełniły oczekiwania. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
6 paź 2023
Jakość wykonania jest porażająca ! W miescu przeszycia dziury na wylot. Buty nie nadają się na deszcz. Zelówka jest tak cienka że czuje się każdykamyk na drodze.
10 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
10 gru 2023
Powiem krótko na ten temat bo niema co się rozpisywać za dużo: sprzedający powinien trzymać się zasat wysyłki jeśli piszę, że wysyłka jest dni pracujących od poniedziałku do piątku.czyli jak piszecie że wysyłacie w ciągu trzech dni do pięciu to raczej paczka powinna być wysyłana tak jak się pisze,a nie po czasie i się odpisuje na wiadomości,itp. to się nazywa naciąganie klienta na nowe zamówienie towaru. Jak klient widzi że paczka długo nie idzie do niego to w tym momencie odechciewa mu się już tych butów. Pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. W okresie przedswiątecznym występowały pewne opóxnienia w dostawie, o których informaowaliśmy swoich klientów. Przepraszamy za zaisrtniałą sytuację. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala
16 lis 2023

ROZCZAROWANIE

Nie chodzi o jakość usługi. Towar na zdjęciu ofertowym wyglądał nieporównanie lepiej. Materiał wyglądał na prawdziwy welur a fizycznie buty są zrobione z czegoś co wygląda dużo gorzej. Na zdjęciu nie widać, że buty mają zapiętek w zupełnie innym kolorze, poza tym misiu którym są wypełnione jest dużo uboższy niż ten na zdjęciu. Buty pewnie będą ciepłe i wygodne ale wyglądają dużo, dużo gorzej niż te w ofercie. Przykre.
21 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Jeśli towar nie spełnił Pani oczekiwań to oczywiście można go zwrócić. Zapraszamy do kontaktu.. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
13 sty 2024
Proszę wywiązać się z opisanej na Waszej stronie internetowej procedury zwrotu jednego z zakupionych przeze mnie artykułów. W dniu 13 grudnia 2013 r. odesłałem zakupione kilka dni wcześniej buty na wskazany w opisie procedury adres, wypisałem w widocznym miejscu numer zamówienia itd. Do dziś nie otrzymałem zwrotu środków, ani żadnej informacji na ten temat. Jestem rozczarowany.
24 cze 2023

Problem z wysłaniem zamówionego towaru

Sklep powiadomił 20.06.2023, że wysłał przesyłkę za pośrednictwem kuriera GLS. Tymczasem na stronie śledzenia GLS widnieje informacja, że co prawda został nadany numer przesyłki, jednak ta jeszcze nie została przekazana kurierowi. Mamy 24.06.2023 i ktoś ewidentnie mija się z prawdą. W mojej ocenie sklep.
22 sie 2023
Otrzymałam zamówione buty, w prawym bucie w środku futerko sztywne , chyba od zaschnietego kleju, futerko haczy rajstopy, jak kontrola jakości dopuściła do sprzedaży ???? Jestem bardzo zawiedziona, a miały być takie wspaniałe jak w reklamie.
5 lip 2023
Ładne laczki lecz małostaranne wykończenia a i rozmiary nie takie jak zamówiłam 42 i 40 a otrzymałam 40 i bez numeracji drugą parę wychodzi 39 ,nic się nie zgadza .
22 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Prosimy o przesłanie zdjęcia otrzymanego produktu i wszystkich elementów, abyśmy mogli zweryfikować zgłoszenie i wyjaśnić sytuację. Tabela z rozmiarami znajduje się na naszej stronie, należy przewinąć zdjęcia w galerii. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
28 cze 2023
Nie mam jeszcze zamówienia. Na stronie GSL od 23 czerwca jest informacja, że nadano numer przesyłki, ale nie przekazano jej kurierowi
16 paź 2023

Zakupione buty były mocno pogniecione

Zakupione buty były bez pudełka, mocno odkształcone i pogięte. W jednej parze brakowało futerka w podbiciu w lewym bucie.
17 paź 2023
21 paź 2023
Mam przez Was podane 3 różne sumy ostateczne do zapłaty. ZAPŁACIŁAM zwrotu nie zrobię odsprzedałam za połowę ceny. Ale coś jest nie tak. Milego dnia mimo to........ ):
23 paź 2023
11 sie 2023
Zamówiłem 6 szt lampek -otrzymałem 5 szt Mój błąd mogłem otwierać opakowanie w punkcie odbioru. Nie mniej jednak straciłem zaufanie Pozdrawiam
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Przykro nam, iż doszło do takiej sytuacji. Przesłaliśmy mail z informacją odnośnie zgłoszenia reklamacji na zamówienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
DO
Danuta O.
Łódź
13 sie 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na dostarczenie zamówienia. Automatyczna odpowiedź na pytanie kiedy dotrze zamówienie bez konkretów.
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została już doręczona. Najmocniej przepraszamy za drobne opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
TJ
Tomasz J.
Ciechocinek
29 paź 2023
Przyspieszcie realizację zamówień. Zmieńcie firmę kurierską na taką, która informuje klienta o terminie doręczenia przesyłki.
6 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że nastałe opóżnienia. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację z firmą przewozową i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
9 sie 2023
Urządzenie nie działa tak jak to jest pokazane w filmikach reklamowych. Nie składają się ramiona przy wyzymaniu czyścika.
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, iż produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Proszę mocno poruszać trzonkiem od mopa. Na samym początku mechanizm nie jest jeszcze wyrobiony i należy użyć więcej siły, aby wycisnąć mop. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
10 lis 2023
W złączonej paczce z butami nie było druku do wymiany lub zwrotu. W innych firmach to funkcjonuje b. dobrze.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Formularz wymiany znajduje się na naszej stronie https://happykoala.pl/pages/zwroty. W przypadku jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu na info@happykoala.pl. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala Polska