Przyczółek - miejsce dla graczy- Logo - Opinie

Przyczółek - miejsce dla graczy

Opinie (73) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (238)

Ważny od: 5 lut 2021
Przyczółek - miejsce dla graczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Przyczółek - miejsce dla graczy

AS
Arkadiusz S.
Środa Śląska
7 lut 2024

Klawy sprzedawca no proszę ja Ciebie

Wspólna pasja, kontakt ze sprzedającym. Zamówienia co prawda jeszcze nie odebrałem, ale już niedługo po nie zawitam Pozdrawiam! :)
Szybka przesyłka i bardzo miła notka razem z paczką :)
3 lut 2024
24 sty 2024
7 sty 2024
3 sty 2024
PD
Paweł D.
Wrocław
20 lip 2023
Kupiłem grę w dobrej cenie, ale większość gier można nabyć gdzie indziej w atrakcyjniejszych cenach. Przesyłka wysłana błyskawicznie a towar dobrze zapakowany. Na plus indywidualne podejście do klienta (naklejka z życzeniami na pudełku wywołuje uśmiech). Gratis w postaci krówek tez Ok (żona się ucieszyła). Generalnie jeśli znajdę grę w promocyjnej cenie będę u Was kupował i polecał..
20 wrz 2023

Sympatyczny sklep sympatycznych właścicieli

Jak zwykle, widać że Przyczółek to sklep prowadzony przez pasjonatów którzy do zamówienia dają przynajmniej ten dodatkowy 1% ponad wystarczające 100%. Naklejka ze spersonalizowaną wiadomością od załogi zawsze poprawia humor. Polecam i na pewno jeszcze nie raz coś u nich kupię =)
22 wrz 2023
Dbałość o klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom, nim on sam je wypowie - tyle mogę powiedzieć! Świetny sklep, sprawna i porządna wysyłka, produkty w idealnym stanie oraz asortyment zagranicznych erpegów - bardzo polecam!
25 sie 2023

Znakomicie

Trafiłam na sklep internetowy przypadkiem i już wiem, że tam wrócę. Rzetelna obsługa, szybka wysyłka i cudownie personalizowana naklejka na pudełku z wysyłką, która dała mi pozytywnego kopa na cały dzień.
21 cze 2023
Jak zawsze wzorowa obsługa. Cudownie jest móc patrzeć jak pasjonaci pomagają innym w rozwoju pasji. No i przyczółkowe krówki pyszne jak zawsze
31 maj 2023

Zakupy w Przyczółku to sama przyjemność

Jak zawsze idealna obsługa. Szybko, bezproblemowo i z indywidualnym podejściem do klienta ♡ zakupy w Przyczółku to sama przyjemność.
12 lip 2023

Wszystko wspaniale

Wspaniała obsługa, fajny szeroki asortyment, dobre promocje i indywidualne podejście do klienta. Ogólnie polecam każdemu!
28 gru 2023
Jak zawsze wzorowa obsługa. Szybka dostawa i spersonalizowana paczka. Zamawianie z Przyczółka to sama przyjemność!